TurkonoT Özel Wallpaper

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
@TurkonoT

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar..
Bu seferde kendi timimize çalışalım :)
Ekibe hoş geldin..

Tasarım

Ayrıca Tasarım Ekibimize Yeni Eğitim Anlayışı İle Alımlar Devam Etmektedir.
Buraya Tıklayarak İlgili Konuya Gidebilirsiniz..

Saygılarımla
'Mirliva
elinize saglik herzamanki gibi muazzam bir calisma calismalarinizi begeniyor ve heyecanla takip ediyorum basarilarinizin azminizin devamini diler karsiliksiz verdiginiz emekler icin kendi adima tesekkur edip sukranlarimi sunarim

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,843
5,518
[C*]
Mükemmel olmuş hocam.Bunlar ücretli mi acaba yoksa isteyene mi yapıyorsunuz?

Bu bölümde paylaştıklarım tamamen ücretsiz olup bu tarz konularımı takip eden, faydalı yorum yapan veya tepkime veren üye arkadaşlarım arasından kendimce bir seçme yöntemiyle sıradaki çalışmayı yapacağım üyeyi belirleyerek, belirlediğim kişiye ne istediğini sormadan, istersem logo, wallpaper veya avatar çalışması olarak tasarlayıp paylaştığım çalışmaları barındırır.

Ayrıca siz de takdir edersiniz ki, bu tarz çalışmaları görerek, "rica etsem bana da yapar mısın? , ben de istiyorum" gibi mesajları dm den fazlasıyla almaktayım fakat bu çalışmalar öyle alelade çalışmalar olmayıp zaman harcadığımız tasarımlardır ve malesef bu tarz isteklere yetişemeyeceğimizden istek tasarım çalışması yapmamaktayız.

Fakat forumumuzda mevcut olan Altın VIP üyelik satın alarak çeşitli faydaların yanında ayda 3 adet tasarım hakkı elde edebilirsiniz. Altın Vip aylık üyeliğin 70 tl ücreti mevcuttur ve dışarıda mevcut grafik piyasasında 70 tl ye 1 tane bile yaptıramayacağınız size has tasarım çalışmalarından 3 adet yaptırmanıza olanak tanır.

Saygılarımla
'Mirliva

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.