Twitter, "Güvenilir Arkadaşlar" İsimli Bir Özelliği Test Etmeye Başladı

Criminal Laoin

Katılımcı Üye
26 Mar 2021
277
148
Teşkilat
Twitter, "Güvenilir Arkadaşlar" İsimli Bir Özelliği Test Etmeye Başladı

20f3nve.png


Twitter, "Güvenilir Arkadaşlar" (Trusted Friends) özelliğini test etmeye başladı. Kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen özelliğin, bir tweet’in kullanıcıların belirlediği bir grup kullanıcı tarafından görülebiliyor.

Twitter'ın aktardığı detaylara göre; "Güvenilir Arkadaşlar" özelliği kullanıma sunulduğunda kullanıcıların, özelliği kullanabilmeleri için bir liste oluşturması gerek.

Oluşturdukları listede, kullanıcıların güvendiği arkadaşlarını seçecekler. Ve Twitter, "Güvenilir Arkadaşlar" özelliği üzerinden paylaşılan tweet’leri sadece sizin seçtiğiniz kullanıcılar görebilir. "Güvenilir Arkadaşlar" özelliğinin ne zaman kullanıcılara sunulacağı henüz belirsiz.


Rjz2x.png
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.