Twitter Sesli Tweetlere Altyazı Özelliğini Getiriyor

Kingkobra31

Yeni üye
18 Haz 2021
19
34
22
Bimil mah.altıok yaşam 3
Twitter Sesli Tweetlere Altyazı Özelliğini Getiriyor

Twitter,bir önceki yıl iOS cihazlar için sesli tweet özeliğini sundu. Lakin altyazı özeliği gelmemişti.Ancak bundan sonra sesli tweetler için her dilde altyazı buna türkçe de dahil altyazı özelliği gelmiş bulunmaktadır.Bu özellik otomatik olarka sesli olan tweetleri altyazı halinde karşımıza çıkacaktır.
En son olarakta karşımıza çıkacak olan CC butonuna tıklayarak altyazıları web'de görmemizi sağlamaktadır.Kullancılara hangi dil desteği sağlanmaktadır:İtalyanca, Korece, Endonezyaca, Fransızca, Hintçe, Arapça, Türkçe, Portekizce, Japonca ve İngilizce olarak görebilecekler.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.