Twitter Takipçi Kazanma Taktikleri

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Takip Etmekten Çekinmeyin

Kim ne derse desin.Bence takibe takip kasılan takipçilerin etkileşimi satın vs. alınan takipçilere göre abartmıyorum yüzlerce kat daha iyi.Bana göre gidip parayla 50k aktif olmayan hesap alacağınıza gidin takipçi taglarına vs. katılarak 5k takipçi kasın.Emin olun twitleriniz daha fazla retweet ve favori alacaktır.O yüzden kendinizi kasmayın.#TakipEdeniTakipEderim taglarındaki kişileri takip edin.Geri dönmezler profilim bozulur diye korkuyorsanız. Unfow’dan geri dönmeyenler unfollow edebilirsiniz.Yani korkmanıza gerek yok.Google’da unfow diye aratın çıkar bu site.Tavsiye ederim zaten.Bende onu kullanıyorum.Bide takibe takip karşılık takip ettiğiniz kişileri unfollowlamayın onlarda sizi unfollowlar.Yaptığınız iş bi işe yaramaz.O yüzden sizi takip edenleri unflamayın.
Etkileyici ve Özgün Tweetler Atın.

İnsanlar tweetinizi gördüğünde vay be harbiden böyle deyip tweetinizi retweetlemeli.Her retweet size artı yönde takipçi kazandıracaktır.Bunun için güzel ve insanların görmek istediği tarzda tweetler atın.Örneğin gidipte ıslanma keyfff yazmayın.Fenomen değilseniz o tweetinizi kimse iplemeyecektir.İnsanların görmeye alışkın olmadığı size has tweetler hazırlayın ve tweetleriniz belli bir kitleye hitap etsin sadece size değil.
Tarzınızı Belirleyin ve Aktif Olun

Makara tarzı tweetler mi atacaksınız yoksa romantik bir adam mı olacaksınız.Tarzınızı seçin ve amacınız doğrultusunda hareketedin.Hem komedi hem romantik tweetler atmayın.Sadece amacınıza yoğunlaşın.Zamanı gelecek insanlar sizin profilinizden tweetler seçip kendileride tweetleyecekler.Bunlar hem size olumlu dönüş sağlayacaktır.Bu yüzden tek bir tarza yoğunlaşın.Ayrıca günde 10-15 sağlam tweet atarak insanların zihnine yerleşin.İnsanların üzerinde öyle bir bağ kurmalısınız ki adam tweetinizi daha okumadan favorilere eklemeli.
Takipçilerinizle İletişim Halinde Olun

Sürekli takipçilerinizle DM’den iletişim halinde olup onlarla güzel sohbetler kurun onlarla tanışın.Bu sayede profiliniz daha aktif hale gelecek ve herkes sizinle etkileşim halinde olacaktır.
Başkalarıylada Etkileşim Halinde Olun

Anasayfada dolaşırken başkalarının tweetlerini de favorilere ekleyin hatta tweetleri güzelse retweetleyin.Bu sizi onlara karşı sevdirecektir.Onlarda size karşı böyle bir tavır sergilemeye başlayacak.
Güncel Olun ve Hashtagları Kullanın

Genel olarak güncel sosyal medya trendleriyle tweetler atmaya çalışın.Tabi bunun yaparkende özgün olmaya çalışın.Ne kadar özgün ve güncel olursanız size o kadar etkileşim ve takipçi olarak geri dönecektir.Bunları yaparken hashtagları kullanmayada özen gösterin.Örneğin o günkü TT listesindeki bir taga göre kaliteli bir tweet hazırlayıp atın.
Görüşürüz değerli okuyucularım bu yazımda twitter takipci kazanma taktiklerini anlattım.Uygularsanız oldukça olumlu sonuçlar alacaksınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.