Twitter'da Organik Takipçi Kasmak | akovskiniz

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php

GyUig8.gif

Merhabalar TurkHackTeam ailesi, bugün sizlere Twitter'da nasıl organik takipçi kasarak etkileşimlerinizi arttırabileceğinizi anlatacağım. Anlatacaklarım kendi orijinal Twitter hesabımda uyguladığım şeylerdir, konuda örnekleri kendi hesabımdan vereceğim

Twitter'a yeni başladığınızı varsayarak anlatımıma başlıyorum :))

logo.png

1-) İlk yapmanız gereken profil fotoğrafınızı ve kapak fotoğrafınızı özenle seçmeniz (göze hoş gelen şeyler seçmenizi tavsiye ederim)

2-) Sonrasında mizacınıza göre adınızı, kullanıcı adınızı ve biyografinizi güzel bir şekilde doldurun

3-) Twitter'da belirli bir kitleye ulaşmış insanları takip edin ve bununla birlikte son tweetlerine beğeni yapan kişileri de takibe alın

twitter_logo.jpg

4-) Anasayfanıza düşen tweetleri sürekli beğenin ve son atılan yani 15-20 saniye önce atılan tweetlere girerek beğenen kişileri takip edin

5-) Sizi takip eden insanlara geri takip yapmayı ihmal etmeyin
_108772291_gettyimages-1128061406.jpg

6-) Kendinize bir Unfollow saati belirleyin ve her gün o saatte size geri takip yapmayan veya unfollow atanları takipten çıkartın. Bunu yaparken benim kullandığım Twitly uygulmasını kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

Uygulama Linki -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twitly.and&hl=tr

Önemli Hususlar
• Bu işlemleri yaparken aşırı abartıya kaçmamaya özen gösterin aksi halde engel yiyebilirsiniz.
• Unfollow işlemlerini eksiksiz yapmaya özen gösterin.
• Aşırı siyaset ve futbol hesaplarından kaçınmaya çalışın.
• Özgün içerik çıkartın ki takipçileriniz sizi sevebilsin :))

Bu konunun bir de videolu anlatımını Youtube Kanalıma yükledim onu da izleyebilirsiniz, iyi forumlar dilerim :))

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Eb9-SX5DXqY[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Anlatımınız gerçekten güzel olmuş, sosyal medya ile ilgilenen büyük bir kesime hitap edeceğini düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.