Ücretsiz Alan Adı Alma (".GA, .ML, .CF, .GQ, .TK") Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Siz değerli arkadaşlara hediyem olsun diyorum :)

Gördüğüm kadarıyla forumda paylaşılmadı. 2TL .COM Konusu sabitlendiğine göre buda sabitlenir inşallah :)

Başlayalım.

Sitemiz, Tıklayınız.

Siteye Giriyoruz

5dQ2qz.jpg

Girdik ve ardından kayıt oluyoruz. Kaydolmak için Gösterdiğim soldaki yere tıklıyoruz.

94dErZ.jpg

Kayıt Basit. Kaydolduktan sonra ana ekran geliyor ve sıra geliyor domain kaydetmeye. Onun için sıradaki adımı izliyoruz. Kırmızıyla gösteriğim yere tıklıyoruz.

pgW9Mo.jpg

MEvW8M.jpg

Check Avialiblity 'e tıklayarak bize domainleri gösteriyor. Get İt Now'a tıklıyoruz. Eğerki alınmamışsa hepsini alabilirsiniz. Alttaki Continue veya Checkout butonlarına basıyoruz. Böyle bir bölüm geliyor;

ZDEJpo.jpg

Bu bölümde turkhackteam.ga,ml,gq alan adlarını aldım. Forward this domain seçeneği ile isterseniz belirlediğiniz bi adrese örneğin turkhackteam.org, bu domaine girdiğinzde oraya yönlenir.
Use DNS seçeneğindende istediğiniz IP'ye yönlendirebilir veyada NS1, NS2 Gibi nameserver adreslerini girebilirsiniz. Girdikten sonra, Continueye basıyoruz ve sonraki gelen yerde sözleşmeyi kabul edip checkout butonuna tıklıyoruz ve domainimiz geliyor.

Sonradan NS değiştirmek için ise. 3. attığım resimdeki Register A new domainin üstündeki My Domains'e giriyoruz.

ve böyle bir yer geliyor.

5dQ2zd.jpg

Burada Manage Domain diyerek NS Adreslerini vs düzenleyebilirsiniz.

BMA4gQ.jpg

Change Nameservers diyerek nameserver değiştirebilirsiniz. Ben belirlenen bi ip'ye yönlendirdim ve gördüğünüz gibi sonuç :)

OqLB5A.jpg

Bi teşekkür'ü unutmamanız dileğiyle Sağlıcakla kalın :)

HİÇ BİR ŞEKİLDE ALINTI DEĞİLDİR.

Ücretsiz Hosting'te isteyen arkadaşlar konuma bakabilir tıklayınız.

Moderatör Arkadaşların Sabitler İnşallah :)

Edit-> Asistan Moderatör isteğiyle resimdeki, Aslında var olmayan ama bana aitliğini gösteren linkler kaldırıldı.

Son düzenleme:

Darqknife

Yeni üye
2 Şub 2015
2
0
Abi bişey sorucam siteye üye olmak şartmı ücretsiz alan Not available diyo tamam abi buldum resimler eiyi bakmamışım :)

*-*Börteçine*-*

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,250
0
Mutfak
Linkler kaldırılmıştır. Link eklenmeme reklam niteliği taşıdığından kaldırılma durumunun geçtiği bölüm kuralını tekrar bekliyorum.

8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.
Ben teşekkür ederim, Ancak olay şudur ki, Konumunda altına ekledim, Oradaki linklerin, "sadece sahiplik" olduğunu yazdım. Sitenin de aktif olduğunu ilk yorumlarda da bahsetmiştim. Linkleri kaldırtmanızdaki amaç nedir ?

*-*Börteçine*-*

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,250
0
Mutfak
Ben teşekkür ederim, Ancak olay şudur ki, Konumunda altına ekledim, Oradaki linklerin, "sadece sahiplik" olduğunu yazdım. Sitenin de aktif olduğunu ilk yorumlarda da bahsetmiştim. Linkleri kaldırtmanızdaki amaç nedir ?

Sitenin tanıtımına gireceğinden dolayı, olay sizinle alakalı değil. Domain aktif olmasa da, satın alınabilir ve o zaman reklama girecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.