[ÜCRETSİZ] .COM + 1 Yıllık Hosting

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Vereceğim şirkete güvenmeyen olabilir fakat İspanya'daki en büyük şirketlerden biri.

[COLOR="White- .Com alanadı ve +1 Yıllık Hosting veriyorlar.
- Birden fazla hesabın önüne geçmek için 0,02 $ bir ödeme alıyorlar daha sonra yaptığınız ödemeyi iade ediyorlar.
-Otomatik Yenileme Seçeneğini Kapatmayı Unutmayın.
-Bu ücretsiz teklif sadece Avrupa ülkelerine geçerli o yüzden ücretsiz olarak göremiyorsanız VPN kullanarak deneyin.
-Müşteri başına 3 adet alanadı yazıyor sitelerinde ama ben 1 tane aldım diğerlerini denemedim 3 adet alan olursada konuda belirtirseniz sevinirim.
[/COLOR]
Not: Bu paylaşım yüzünden belki domain regleyen arkadaşlar bana kızacaktır ama ben öğrenci kardeşlerime ve durumu olmayanlara destek olsun diye açıyorum onlarda beni anlarsa sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Site Link : [URL="https://tik.lat/ONcae"] https://www.nominalia.com/[/URL]

Not : Yapan arkadaşlar var yapamayanlarda var büyük ihtimal VPN Avrupa ülkesi olmadığı için yapamıyorsunuzdur bilginiz olsun.

NLLpP6.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

AYTGMN

Üye
14 Ocak 2019
154
0
Merka etme kardesim sikinti olmaz , sahsen bu yaptigin herhangi bir ihlal olusturmaz gibi gorunuyor 👍

KaraMambaa

Yeni üye
4 Tem 2019
15
0
Ucuz etin yahnisi yenmez kimse de kimseye reklam olsun diye 1 yıllık domain host vermez 3-5 lira verin kendinizi riske atmayın

xlordvevox

Yeni üye
6 Tem 2019
7
0
Ucuz etin yahnisi yenmez kimse de kimseye reklam olsun diye 1 yıllık domain host vermez 3-5 lira verin kendinizi riske atmayın

Arkadaş yararlı olsun diye atmış sen kendin ala bilirsin paralı domain bazıları pshing ile uğraşıo günlük bir çoğ pshing işleten arkadaşların domainleri yanıltıcı yiyo yani dedigim bu herkes için değil pshing yapan arkadaşlar kullana bilir.:))

Domain aldım 2tane gmaile bildirim felan geldi ama yönetim panelinde gözükmüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
ücretsiz değil dostum ?
VPN kullanınız.
İşlem sonunda mail adresine kimlik bilgileri istiyorlar :)
VPN kullanınız. Ayrıca DIF/NIF için bu siteyi kullanabilirsiniz.

Ben sadece yardım etmek için paylaşdım.
Domain aldım 2tane gmaile bildirim felan geldi ama yönetim panelinde gözükmüyor.
Hocam onun bir onay süreci var yarım saat bekleyiniz.
domain host ne işe yarıyor
Site kurmanıza yarayan araçlardır. Biraz araştırsanız sizin yararınıza olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.