Ücretsiz Forum Sahibi Olun / /[Videolu] Mybb Egitim Seti 1#

Nasıl Olmuş?

• Kullanılan toplam oy
    39

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün ücretsiz bir şekilde forum sahibi olmanızı göstereceğim FORUMDA ÇOK 10TL NET VAR AMA BEN TEK BİR KONULUK DEĞİL EĞİTİM SETİ OLARAK KONU AÇACAĞIM(MYBB EĞİTİM SETİ)

Videoda nasıl açılacağını gösterdim kanalımda bulunan oynatma listeleri bölümünden mybb egitim setine tıklayarak ilk bölümü izleyebilirsiniz 2.bölümde admin panelinin tanıtımı göstereceğim ilerleyen günlerde ban atma yetki verme felan

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=gBIfYyagA6g&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=gBIfYyagA6g&feature=youtu.be[/ame]

2.DERS LİNKİ = https://www.turkhackteam.org/diger-forum-scriptleri/1777019-videolu-mybb-admin-paneli-tanitim-mybb-dersleri-2-byperper.html#post8480180

9NkN59.png

Son düzenleme:

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Öyle bir şarkı var

teşekkürler yorumlarınız için

Arka plan müziği güzelmiş :D
teşekkürler ismini açıklamada verdim :)
bana videolarım için şarkı atarmısın özelden bulamıyorum :)
Genelde bı tarz siteler SQL açıklı olmuyor mu üsteğmenim güvenlik orta seviyede olur kuvvetli olmaz
tegmenim evet bayağa bır açığı var ama onları kapatmakda mümkün biraz araştırma ile
Yararlı gibi gözüküyor.

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
foruma üye olurken kayıt yapıyorlar yaparken de bilgilerini açıkda çıkıyor bedava siteler geneli sorunlu olur dikkat üstemenim 😊

FlexyVAC

Yeni üye
15 Eyl 2018
32
0
T.C.
Elinize, Yüreğinize Sağlık Üsteğmenim. Yararlı Konu Olmuş. Siteyi 10TL.NET Değilde Kendi Domainimize Taşıyabilir miyiz?

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Elinize, Yüreğinize Sağlık Üsteğmenim. Yararlı Konu Olmuş. Siteyi 10TL.NET Değilde Kendi Domainimize Taşıyabilir miyiz?

öncelikle teşekkür ederim maalesef taşıyamazsınız site ücretsiz olduğundan forum sürümünü bile zar zor öğrenebiliyoruz bu modül devre dışı bırakıldı diyor

yani imkansız
FlexyVAC

Son düzenleme:

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
KARA [COLOR="Red"' Alıntı:
ALP[/COLOR];8476796]Sıkı önlemler alındıkdan sonra sıkıntı olmaz ztn ellerine sağlık güzel bir konu bu arada
teşekkürler aslında tek değil bu 14 videoluk bir konu seti youtubeda video olarak thtde konu olarak accam
Ben oşdum teşekkürler am tema felan bazı yerler yabancı dil

teşekkürler yorum için
TÜRKÇE İÇİN BAZI YERLERİ VİDEODA GÖSTERDİM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.