Ücretsiz Forum Sahibi Olun / /[Videolu] Mybb Egitim Seti 1#

Nasıl Olmuş?

• Kullanılan toplam oy
    39

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul
Hocam videoyu izlediğim zaman aklıma bu siteden 2015 yılında aldığım forum siteleri geliyor.

Elinize sağlık yararlı bir konu

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul

zekovicTR

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
791
0
Çanakkale
Maalesef bu zamanda foruma olan rağbet gittikçe azalıyor :( hele ki domain alınmadan açılan forumun bir yarar sağlıyacağını düşünmüyorum :(

Önerim; Kendi gelişiminiz açısından hosting ve domain alarak bunları denemeniz daha iyi olur. (Ücretsiz bulabilirsiniz)

Bu arada konu için teşekkürler

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Maalesef bu zamanda foruma olan rağbet gittikçe azalıyor :( hele ki domain alınmadan açılan forumun bir yarar sağlıyacağını düşünmüyorum :(

Önerim; Kendi gelişiminiz açısından hosting ve domain alarak bunları denemeniz daha iyi olur. (Ücretsiz bulabilirsiniz)

Bu arada konu için teşekkürler

tabiiki dedğinize 100% 100 katılıyorum zaten açığı olan site sadece deneme amaçlı eğlenmelik bir site olarak kullanabilirler

Konu Tekrardan aktif

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Teşekkürler ByPerper Eline Sağlık Yararlı Bir Konu Ama Bence Konunun Tasarımını Daha İyi Yapsaydın Teşekkürümü Verirdim Fakat Pek Beğenemedim

moQq0P.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.