Ücretsiz (free) SMS Site Servisleri

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,505
688
Siber
Selamın aleyküm THT ahâlisi..

Uzun zamandır konu açmamıştım, ücretsiz ve aktif çalışan sms servis siteleri ile geri dönüş adına başlangıç yapayım dedim :)

Bu siteler ne işe yarayacak ?
Kısaca özetlemek gerekirse eğer sizden tel no onayı isteyen siteler, uygulamalar veya her ne olursa bu tür sitelerden ücretsiz şekilde onay alabileceksiniz.

Çalışma mantığı ise şu şekilde:
X adında bir sitede üyelik oluşturacağınızı varsayalım, site tel no ve onayı istiyor diyelim. Hop burdan telefon numarasını kapıp oraya yazıyorsunuz, kod geldiğinde ise siteye f5 çektiğiniz zaman gelen kodu görebiliyorsunuz.

Faydası olmuş ise ne mutlu bana cümleten kolay gelsin..

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Uzun zamandır konu açmamıştım, ücretsiz ve aktif çalışan sms servis siteleri ile geri dönüş adına başlangıç yapayım dedim :)

Kısaca özetlemek gerekirse eğer sizden tel no onayı isteyen siteler, uygulamalar veya her ne olursa bu tür sitelerden ücretsiz şekilde onay alabileceksiniz.

X adında bir sitede üyelik oluşturacağınızı varsayalım, site tel no ve onayı istiyor diyelim. Hop burdan telefon numarasını kapıp oraya yazıyorsunuz, kod geldiğinde ise siteye f5 çektiğiniz zaman gelen kodu görebiliyorsunuz.

Eline Sağlık.

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161

Eline sağlık ama link koymamışsın ikincisi videonu izletmek için linkleri videoda göstermişsin ve bu gösterdiğin siteler arasında işe yarayan 2-3 tane site var gerisi çöp siteler.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Aynen linkler olsaydi dahada guzel olacakti. Yinede ellerine saglik. Basarilarin daim olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.