Ücretsiz Ofis Yönetim ve Müşteri Takip Scripti

3834628363.jpeg

Toretto Yazılım & Bilişim Sistemleri’nin geliştirdiği ücretsiz ofis yönetimi, iş takibi ve müşteri takip yazılımıdır. İhtiyacınızı karşılayacak tüm alanlar oluşturulmuştur.
Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Özellikler​

1. Kullanıcı bazlı görev atama,
  2. Kullanıcı bazlı proje atama,
  3. Müşteri bazlı proje atama,
  4. Detaylı müşteri ekleme alanı,
  5. Üye Yönetimi,
  6. Duyuru Alanı,
  7. Görev Listeme,
  8. Proje Listeleme,
  9. Bildirim Çubuğu,
  10. Anasayfa’da görev görüntüleme,
  11. Anasayfa’da proje görüntüleme,
  12. Yönetici ve kullanıcı seçeneği

Kurulum ve Teknik Özellikler

• Öncelikle müşteri takip yazılımını aşağıda bulunan indirme linkine tıklayarak indirin.​

• İndirdiğiniz dosyayı klasörden ayıklayın ve içindeki dosyaları hostinginizde public_html klasörüne yükleyin.​

• Sunucunuzda veri tabanı oluşturarak “ofis_yonetim” adında yeni bir tablo oluşturun.
  • Kurulum dosyası içerisinde bulunan ofis_yonetim.sql dosyasını oluşturduğunuz tablo içerisine aktarın.
  • config klasörü içerisinde bulunan ayar.php dosyasına girin. Aşağıdaki bilgileri kendinize göre doldurun.
$mysqlsunucu = "localhost"; $mysqlkullanici = "root"; $mysqlsifre = "";dbname=ofis_yonetim;
Kurulum işlemi başarıyla gerçekleşmiş oldu. Sisteme giriş yapmak için aşağıdaki kullanıcı bilgilerini girin. Daha sonra değiştirebilirsiniz.

kullanıcı adı: toretto
sifre: toretto

Güncelleme Notları v2.1 - (12.08.2022)
  • Sesli görev bildirim modülü eklenmiştir.
  • İş takip modülü eklenmiştir. (Kullanıcı günlük yaptığı işleri not edebilir. Gün sonunda farklı dosya formatlarıyla(csv, excel vb.) rapor oluşturabilir.)
  • Yönetici, iş takip modülü üzerinden kullanıcıların yaptığı işleri anlık takip edebilir. Geriye dönük listeleyebilir ve farklı dosya formatlarında rapor oluşturabilir.
  • Görev tanımlama sayfasında görsel yükleme modülü eklenmiştir.
  • Çeşitli küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapılmıştır.
Ekran Görüntüleri

1-Login Sayfası

1-ofis-yonetim-login.jpg

2- Anasayfa

2-ofis-yonetim-anasayfa.jpg

3- Görevler Sayfası

gorevler.jpg

4- Projeler Sayfası

projeler.jpg

Bilgi: Kurulum, geliştirme ve düzenleme tamamen müşteri takip scriptini indiren kişinin ve/veya kurumların sorumluluğundadır.

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
3834628363.jpeg

Toretto Yazılım & Bilişim Sistemleri’nin geliştirdiği ücretsiz ofis yönetimi, iş takibi ve müşteri takip yazılımıdır. İhtiyacınızı karşılayacak tüm alanlar oluşturulmuştur.
Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Özellikler​

1. Kullanıcı bazlı görev atama,
  2. Kullanıcı bazlı proje atama,
  3. Müşteri bazlı proje atama,
  4. Detaylı müşteri ekleme alanı,
  5. Üye Yönetimi,
  6. Duyuru Alanı,
  7. Görev Listeme,
  8. Proje Listeleme,
  9. Bildirim Çubuğu,
  10. Anasayfa’da görev görüntüleme,
  11. Anasayfa’da proje görüntüleme,
  12. Yönetici ve kullanıcı seçeneği

Kurulum ve Teknik Özellikler

• Öncelikle müşteri takip yazılımını aşağıda bulunan indirme linkine tıklayarak indirin.​

• İndirdiğiniz dosyayı klasörden ayıklayın ve içindeki dosyaları hostinginizde public_html klasörüne yükleyin.​

• Sunucunuzda veri tabanı oluşturarak “ofis_yonetim” adında yeni bir tablo oluşturun.
  • Kurulum dosyası içerisinde bulunan ofis_yonetim.sql dosyasını oluşturduğunuz tablo içerisine aktarın.
  • config klasörü içerisinde bulunan ayar.php dosyasına girin. Aşağıdaki bilgileri kendinize göre doldurun.
$mysqlsunucu = "localhost"; $mysqlkullanici = "root"; $mysqlsifre = "";dbname=ofis_yonetim;
Kurulum işlemi başarıyla gerçekleşmiş oldu. Sisteme giriş yapmak için aşağıdaki kullanıcı bilgilerini girin. Daha sonra değiştirebilirsiniz.

kullanıcı adı: toretto
sifre: toretto

Güncelleme Notları v2.1 - (12.08.2022)
  • Sesli görev bildirim modülü eklenmiştir.
  • İş takip modülü eklenmiştir. (Kullanıcı günlük yaptığı işleri not edebilir. Gün sonunda farklı dosya formatlarıyla(csv, excel vb.) rapor oluşturabilir.)
  • Yönetici, iş takip modülü üzerinden kullanıcıların yaptığı işleri anlık takip edebilir. Geriye dönük listeleyebilir ve farklı dosya formatlarında rapor oluşturabilir.
  • Görev tanımlama sayfasında görsel yükleme modülü eklenmiştir.
  • Çeşitli küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapılmıştır.
Ekran Görüntüleri

1-Login Sayfası

1-ofis-yonetim-login.jpg

2- Anasayfa

2-ofis-yonetim-anasayfa.jpg

3- Görevler Sayfası

gorevler.jpg

4- Projeler Sayfası

projeler.jpg

Bilgi: Kurulum, geliştirme ve düzenleme tamamen müşteri takip scriptini indiren kişinin ve/veya kurumların sorumluluğundadır.
Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.