🌟 Ücretsiz Premium Blogger Teması - Blogunuzu Üst Seviyeye Taşıyın! 🚀

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar Değerli Dostlar,

Uzun bir süre boyunca Blogger alt yapısıyla çalışan kişisel teknoloji blogumda birçok yazı ve içerik paylaştım. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir bir platforma geçmeye karar verdim. Birkaç ay önce, Wordpress'e geçiş yaptım. Eski Blogger temama sadık kalarak satın aldığım "Gmag" isimli Teknoloji blog temasını da ücretsiz olarak paylaşmayı düşünüyorum.

304645137.png

Geçmiş Blogger temasını özlemle hatırlayarak, "Gmag" isimli Teknoloji blog temasını Templateify üzerinden satın aldım. Bu tema, önceki tasarımın unsurlarını koruyarak modern ve kullanıcı dostu bir görünüm sunuyor. Tema, teknoloji veya kişisel kullanımı kapsayan içerikler üreten blogcular için idealdir.

Temanın ana özellikleri şunlardır:
  • Temiz ve güzel tasarım
  • Hızlı yükleme hızı
  • Duyarlı (mobil uyumlu) tasarım
  • Özelleştirilebilir renk seçenekleri
  • Farklı içerik türlerini destekleyen düzenler
  • SEO optimize edilmiş

3866450591.png

1414654317.png

1852236452.png

203060954.png

"Gmag" Teknoloji blog temasını ücretsiz olarak siz blogcularla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu tema ile ilgileniyorsanız, yukardaki butona tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
Merhabalar Değerli Dostlar,

Uzun bir süre boyunca Blogger alt yapısıyla çalışan kişisel teknoloji blogumda birçok yazı ve içerik paylaştım. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir bir platforma geçmeye karar verdim. Birkaç ay önce, Wordpress'e geçiş yaptım. Eski Blogger temama sadık kalarak satın aldığım "Gmag" isimli Teknoloji blog temasını da ücretsiz olarak paylaşmayı düşünüyorum.

304645137.png

Geçmiş Blogger temasını özlemle hatırlayarak, "Gmag" isimli Teknoloji blog temasını Templateify üzerinden satın aldım. Bu tema, önceki tasarımın unsurlarını koruyarak modern ve kullanıcı dostu bir görünüm sunuyor. Tema, teknoloji veya kişisel kullanımı kapsayan içerikler üreten blogcular için idealdir.

Temanın ana özellikleri şunlardır:
  • Temiz ve güzel tasarım
  • Hızlı yükleme hızı
  • Duyarlı (mobil uyumlu) tasarım
  • Özelleştirilebilir renk seçenekleri
  • Farklı içerik türlerini destekleyen düzenler
  • SEO optimize edilmiş

3866450591.png

1414654317.png

1852236452.png

203060954.png

"Gmag" Teknoloji blog temasını ücretsiz olarak siz blogcularla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu tema ile ilgileniyorsanız, yukardaki butona tıklayarak hemen indirebilirsiniz.
Eskiden blogger üzerine kurulu bir oyun indirme sitem vardı. Sonrasında siteyi kapattım. Ben o zamanlar theme x pose kullanıyordum. Ordada işe yarar ücretsiz harika temalar var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.