Ücretsiz Radyo Host Alma Ve Yayın Yapma ! (YENİ)

invurable41

Katılımcı Üye
26 Eyl 2009
362
0
Ķocăĕli.
Evet arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar sizlere uzun zamandır kullandığım ücretsiz radyo host alımını tarif edeceğim...

Başlayalım -

Öncelikle FREE Shoutcast !!! adresine girip SİGN UP FOR FREE ACCOUNT yazısına tıklıyoruz üye oluyoruz email adresimizi onayladıktan sonra hesabımıza tekrar giriş yapıyoruz daha sonra zaten orda göreceksiniz sizden radyo ismi türünü vs vs... isteyecek server seçtikten sonra serveri hemen allta server on yazısına tıklayıp aktif edeceksiniz daha sonra ''here'' tıklayıp shoutcast'tan giriş yapacaksınız giriş yaptığınız yerde radyomuzun ip adresi ve portunu göreceksiniz bunları biryere not alın ve bide şifre lazım olacak şifrenizde listen2myradia.com'a kayıt olurken girdiğiniz şifredir radyomuz bitti şimdi ise yayına geçelim

Yayın için tavsiye ettiğim program Sam2 Arkadaşlar...
Buyrun.
http://rapidshare.com/files/438795078/sam2.com.rar

Programı indirip kurduktan sonrasını resimli anlatım yapacaktım fakat yapamıyorum arkadaşlar oyüzden resimli anlatımın mevcut olduğu bir site veriyorum...

Sam2 Broadcaster Dj Programı Radyo Yayını [ Resimli Anlatım ]

Sam 2 Rar Şifresi : uguragdas.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.