⚠❗ //! ÜCRETSİZ !\\ Sınırsız VPS Almak ❗⚠

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Request Kısmını Değiştiremiyorum Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Kullandığım İnternet Aracı Opera GX

herşeyi yapıyorum o kısıma Gelince değiştiremiyorum :( yani Anlıyacağınız

https://htmlgw2.apponfly.com:4443/AccessNow/start.html <<< bu komutu yazamıyorum oraya

Teşekkürler konu ve yardım için

Destek sağlandı+++

30 Dakika sonra bağlantıyı kesiyor tam süresinde.

Normalde kesmiyor ama team viewer ile sınırsız bağlantı sağlayabilirsiniz.

olmuyor sso aratınca birşey çıkmıyor

Doğru yerde aradığınızdan emin olup tekrar deneyin, görselleri iyice inceleyin.

Eğer konumu severseniz bu aldığımız VPS ile nasıl DDoS saldırısı yapabileceğimiz anlatacağım.

Bu kısmı merakla bekliyorum..

Merhaba, tıkla

Moderatör tarafında düzenlendi:

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Normalde kesmiyor ama team viewer ile sınırsız bağlantı sağlayabilirsiniz
Apponfly'a AnyDesk'ten bağlandım site bir anda makine attı ve AnyDesk bağlantısı koptu.

Son düzenleme:

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Normal bir şekilde 30 dakika kalabiliyor , ama AnyDesk gibi uygulamalarla bağlanınca daha fazla kalabiliyor , aslında bir az mantıksız bir olay bu , çünki Local Session Manager hala aynı şekilde çalışıyor olmalı...

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Discord'dan yazarsanız sevinirim: Nikon of Disast#0666

Discord'dan yazmama gerek yok çünki herkeste böyle olduğuna sonra konuya gelip yazmayı unuttuklarını düşünüyorum. Anydesk ile bağlıyken aniden site bağlantısı başka bir url ye gitti (tam hatırlamıyorum ama bağlantı koptu) ardından anydesk bağlantısından da attı.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Discord'dan yazmama gerek yok çünki herkeste böyle olduğuna sonra konuya gelip yazmayı unuttuklarını düşünüyorum. Anydesk ile bağlıyken aniden site bağlantısı başka bir url ye gitti (tam hatırlamıyorum ama bağlantı koptu) ardından anydesk bağlantısından da attı.
l

Sen benim gösterdiğim methodu dene yapamayanlara Discord'dan yardım ettim ne kadar basit olduğunu söylediler istersen sanada yardım edebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.