Ücretsiz WhatsApp Nasıl Alınır?

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,236
1,371
(nowhere) in

Hepinize Merhaba Sayın Türk Hack Team Yöneticileri Ve Üyeleri Forumda Çok Karşıma Çıkar Bir Soruyu Sizlere Anlatmak İstiyorum Umarım İşinize Yarar.

Müfredat:
Ücretsiz WhatsApp Nasıl Alırsınız?
1-) TextNow Ücretsiz

2-) 5sim Ücretli
3-) !ÖZEL YÖNTEM! Telefon Kulübesi Ücretsiz

Bunun Birçok Yolu Vardır Aslında İlk Olarak:

1-) TEXTNOW:
Bunu Çoğu Kişinin Bildiğini Düşünüyorum Yine de Konuma Dahil Etmek İstedim,

Bunu Yapmak İçin Telefonunuza Textnow'u İndirmeniz Gerekmektedir ( Bilgisayar İçin Emülatör İndirip Yapabilrisiniz ) İndirdikten Sonra Hesap Açıp Bir Ülkenin 3 Haneli Kodunu Giriyorsunuz Oda Size Bazı Ülkelerin Kodlarını Veriyor (+1) Sizde Buna Giriyorsunuz Ve Size Verilen Numarayı WhatsApp İçin Giriş Yapıyorsunuz Size Gelen Kodu WhatsApp'e Girdikten Sonra İşiniz Tamamdır.

TextNow Resmi Sitesi: Free Texting & Calling App | Free Phone Service | TextNow

NOT: Sadece Yabancı BAZI Numaralar İçin Oluyor.

2-) 5sim
Bu Yöntemi Fazla Anlatmama Gerek Yok Kısaca Bahsedeceğim, Altta Verdiğim Siteye Girip Almak İstediğiniz Ülkeyi Seçiyorsunuz Ve Alta İnip Belli Miktarda Ücret Ödekikten Sonra İşiniz Tamamdır. (Fazla Bilgim Yok Aslında)

5sim Resmi Sitesi: 5sim.net

3-) Telefon Kulübesi:
NOT: Bu Yöntem Özel Bir Yöntemdir Başka Bir Yerde Bulabileceğinizi Sanmıyorum (Başınıza Herhangi Bir şey Gelirse Sorumluluk Kabul Etmiyorum Sorumluluk Size Aittir)

Bir Telefon Kulübesine Gidiyorsunuz Kendinizi Arıyorsunuz Numara İle de WhatsApp'e Giriş Yapıyorsunuz (Kod Gönder Değil Beni Ara Seçeneğini Seçiyorsunuz) Verdiği Kodu Giriyorsunuz Ve İşiniz Bu Kadar.

Umarım İşinize Yaramıştır Sorunuz Olursa Sorabilirsiniz, Başka Bir Konuda Görüşmek Üzere.

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429

Hepinize Merhaba Sayın Türk Hack Team Yöneticileri Ve Üyeleri Forumda Çok Karşıma Çıkar Bir Soruyu Sizlere Anlatmak İstiyorum Umarım İşinize Yarar.

Müfredat:
1-) TextNow Ücretsiz

2-) 5sim Ücretli
3-) !ÖZEL YÖNTEM! Telefon Kulübesi Ücretsiz

Bunun Birçok Yolu Vardır Aslında İlk Olarak:

1-) TEXTNOW:
Bunu Çoğu Kişinin Bildiğini Düşünüyorum Yine de Konuma Dahil Etmek İstedim,

Bunu Yapmak İçin Telefonunuza Textnow'u İndirmeniz Gerekmektedir ( Bilgisayar İçin Emülatör İndirip Yapabilrisiniz ) İndirdikten Sonra Hesap Açıp Bir Ülkenin 3 Haneli Kodunu Giriyorsunuz Oda Size Bazı Ülkelerin Kodlarını Veriyor (+1) Sizde Buna Giriyorsunuz Ve Size Verilen Numarayı WhatsApp İçin Giriş Yapıyorsunuz Size Gelen Kodu WhatsApp'e Girdikten Sonra İşiniz Tamamdır.

TextNow Resmi Sitesi: Free Texting & Calling App | Free Phone Service | TextNow

NOT: Sadece Yabancı BAZI Numaralar İçin Oluyor.

2-) 5sim
Bu Yöntemi Fazla Anlatmama Gerek Yok Kısaca Bahsedeceğim, Altta Verdiğim Siteye Girip Almak İstediğiniz Ülkeyi Seçiyorsunuz Ve Alta İnip Belli Miktarda Ücret Ödekikten Sonra İşiniz Tamamdır. (Fazla Bilgim Yok Aslında)

5sim Resmi Sitesi: 5sim.net

3-) Telefon Kulübesi:
NOT: Bu Yöntem Özel Bir Yöntemdir Başka Bir Yerde Bulabileceğinizi Sanmıyorum (Başınıza Herhangi Bir şey Gelirse Sorumluluk Kabul Etmiyorum Sorumluluk Size Aittir)

Bir Telefon Kulübesine Gidiyorsunuz Kendinizi Arıyorsunuz Numara İle de WhatsApp'e Giriş Yapıyorsunuz (Kod Gönder Değil Beni Ara Seçeneğini Seçiyorsunuz) Verdiği Kodu Giriyorsunuz Ve İşiniz Bu Kadar.

Umarım İşinize Yaramıştır Sorunuz Olursa Sorabilirsiniz, Başka Bir Konuda Görüşmek Üzere.
emegine saglik kardesim tesekkurler

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Eline sağlık, birçok yeni başlayan için faydalı, temel ve gerekli bir konu olmuş...

Devamını bekleriz...

Başarılar:)

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,236
1,371
(nowhere) in

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.