Ücretsiz Wordpress,PHP Ve Blogger Temaları

ProLogger

Yeni üye
31 Ağu 2014
28
0
İstanbul
Merhaba Tertipler Ben Forumda Daha Yeniyim Pek Kuralları Bilmiyorum Böyle Forumda Gezerken Farkettim WordPress Temalarını Ücretsiz İsteyen Arkadaşlar Varmış ve 1 2 arkadaş ise Bir Site Paylaşmış ama Onların Yabancı Olduğunu Farkettim ve Benim de Önceden Açmış Olduğum Warez Paylaşım Sitemi Önermek İstemiştim Umarım Ban Sebebi Değildir.Sitemi Girip İnceleyebilirsiniz Temaların Tamamı Responsive ve Ücretsiz İsteyen Arkadaşlar Verdiğim Linkten Girip Paylaşımlarımı İnceleyebilirler
ve Hala Paylaşımlara Devam Ediyorum Günde En Az 1 Adet Tema,Script,Eklenti Paylaşmaya Gayret Ediyorum Bana Zaman Ayırdığınız için Teşşekürler

[COLOR="DeepSkyBlueSite[/COLOR] : Gitmek için [COLOR="RoyalBlue [URL="https://tik.lat/aScKo"] TIKLA[/URL][/COLOR]

3v1L

Yeni üye
18 Tem 2015
35
0
Merhaba Tertipler Ben Forumda Daha Yeniyim Pek Kuralları Bilmiyorum Böyle Forumda Gezerken Farkettim WordPress Temalarını Ücretsiz İsteyen Arkadaşlar Varmış ve 1 2 arkadaş ise Bir Site Paylaşmış ama Onların Yabancı Olduğunu Farkettim ve Benim de Önceden Açmış Olduğum Warez Paylaşım Sitemi Önermek İstemiştim Umarım Ban Sebebi Değildir.Sitemi Girip İnceleyebilirsiniz Temaların Tamamı Responsive ve Ücretsiz İsteyen Arkadaşlar Verdiğim Linkten Girip Paylaşımlarımı İnceleyebilirler
ve Hala Paylaşımlara Devam Ediyorum Günde En Az 1 Adet Tema,Script,Eklenti Paylaşmaya Gayret Ediyorum Bana Zaman Ayırdığınız için Teşşekürler

Site : Gitmek için TIKLA

Teşekkürler kardeşim. Pm atarmısın bana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.