Udemy kursları nasıl indirebilirim?

Melankolik910

Yeni üye
8 Mar 2023
46
2
dostlar köyde yaşıyorum haliyle internetim herzaman olmuyor o yuzden udemyden aylık abonelik aldım onun üzeirnden kursu telefonuma veya bilgisayarıma indirip daha sonra internet gerektirmeden izlemek istiyorum. IDM denedim işe yaramadı edge ile udemy course downloader denedim kursu satın almadığım için sanırım olmadı ben abonelik aldım kursu satın almadım öğeyi denetle network ten denedim olmadı bi telefondaki 1dm uygulamasından oluyor ama oda çok yorucu dosylar birbirine karışıyor indirme bağlantıları birbirine giriyor falan pc de daha basit pratik bir yönetm var mı?

Melankolik910

Yeni üye
8 Mar 2023
46
2
https://chromewebstore.google.com/detail/video-downloadhelper/lmjnegcaeklhafolokijcfjliaokphfk?hl=tr

Böyle bir eklenti var her tarayıcıda indirebilirsin. Udemy kursundaki videoyu açın ve eklentiyi açın. Sonra videoyu istediğiniz kalitede indirin ve cihaza kaydedin. Uzantının amacı ise; sayfadaki videoyu tarayıp videoyu indiriyor. Umarım yardımcı olmuşumdur
hocam çok teşekkür ederim çok güzel uygulama gerçekten çok iyi indiriyor ama hocam benim 200 e yakın video indirmem gerekiyor bunda 3 taneden sonra 2 saat süre istiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.