Ukraynalı askerlerden YPG/PKK'ya destek!

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Ukraynalı bir grup asker TSK'nın Irak,Suriye operasyonlarını yapmasının ardından YPG/PKK'ya Sosyal medyadan destek oldu!

söz konusu paylaşımı YPG'nin resmi hesabı tarafından beğenildi

ukrayna_askerlerinden_pkkypgye_destek_buyuk_tepki_cekti_1669758351_4312.jpg

Yazıda kiril harfleri ile BİJİ rojova yazıldığı tahmin ediliyor.​

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Afrikadaki kabile savaşında atılan mızrağın ucu bile bize giriyor. Sınırımızı korumaktan başka bir şey de yapmıyoruz ki :D
olay aslında ukrayna devletini bağlamaz ama ukrayna ordusu içerisinde malesef böyle yapılanmalar var.
işin komik yani ukrayna kürdistandır diyorlar hay allahım güleyim mi ağalayım mı bilemiyorum.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,812
31
MyKrallife
Ukraynalı bir grup asker TSK'nın Irak,Suriye operasyonlarını yapmasının ardından YPG/PKK'ya Sosyal medyadan destek oldu!

söz konusu paylaşımı YPG'nin resmi hesabı tarafından beğenildi

ukrayna_askerlerinden_pkkypgye_destek_buyuk_tepki_cekti_1669758351_4312.jpg

Yazıda kiril harfleri ile BİJİ rojova yazıldığı tahmin ediliyor.​
Azov taburu destekledi deme aşırı pis gülerim 😁😁😁

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
Huh gülüm bari ABD de onlara destek veriyor bir şey değişmez ya kazanırız ya da kazanırız :)

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
PKK eskiden komünist takılırdı fakat diğer komünist örgütlere karşı tutumu, ABD ve avrupalı devletlerden aldığı destek tartışılır şuan ki PKK'nın modası Irkçılık üzerine Türkiye de pek yaygın değil ama üstün kürt ırkı adı altında propaganda ve dezarfarmasyon çalışmaları yapıyorlar.
iddia o ki kürtler sarışın ve mavi gözlüymüş kısaca ari ırkı.

seohunter

Üye
13 May 2019
75
45
World Wide Web
Ben hiçbirine acımıyorum size de tavsiyem budur.

siyaset gelip geçicidir bu yüzden çıkarınız olmadan kimseyi desteklemeyin.
Evet bu aslında daha doğru.. Maalesef bizim Azerbaycan saymazsak pek dostumuz olduğu da söylenemez.
Bakmayın böyle dediğime ben ülkemizin doğalgaz üssü olması projesini bile bir depo olarak kullanılacağımız düşüncesinden korkuyorum

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Evet bu aslında daha doğru.. Maalesef bizim Azerbaycan saymazsak pek dostumuz olduğu da söylenemez.
Bakmayın böyle dediğime ben ülkemizin doğalgaz üssü olması projesini bile bir depo olarak kullanılacağımız düşüncesinden korkuyorum
o projenin olmasını isterim nede olsa ticaret yapacağız.
azerbaycan ile aramız iyi evet ama ben herkesten bir şüphe duyarım babamdan dahi :)

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
Bazı yerlerde görselin shop olduğuna dair yazılar okumuştum teyit etmek lazım. Doğru olsa bile aşağıdaki söz her zaman geçerlidir;

3 tarafımız deniz 4 tarafımız düşman

28 Mar 2020
192
196
Ötüken!
"Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçisi Bodnar:

"Ukraynalı askerlerin, 'Türk saldırılarına karşı Rojava'yla dayanışma" mesaji başlıklı haberler Rus provokasyonudur.

Ukrayna Silahlı Kuvvetleri ve Ukrayna ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Haberin kaynağı şüpheli Rus Telegram kanalıdır."

Başka soru? Azıcık araştırma yapın.

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
"Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçisi Bodnar:

"Ukraynalı askerlerin, 'Türk saldırılarına karşı Rojava'yla dayanışma" mesaji başlıklı haberler Rus provokasyonudur.

Ukrayna Silahlı Kuvvetleri ve Ukrayna ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Haberin kaynağı şüpheli Rus Telegram kanalıdır."

Başka soru? Azıcık araştırma yapın.
Bu tip olaylarda tahkikat yapılır ukrayna ne olsa zaten rusya'nın üzerine atıyor aynı şekilde ruslar da ukraynanın.
daha dün ukrayna putin hasta yatağında düblor kullanıyor diyordu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.