Underground Tim 2015 Operasyonu / 2015 Site Hacked

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Başarı gösteren değerli arkadaşlara başarılarının devamını temennisi dileklerimi iletir, yeni görevlerinde'de aynı başarıları devam ettirmelerini dilerim.

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Kardeş bende bu time katılmak için başvurdum. Bilgilerimi girdim bende iyişallah devletimiz adına bu görevleri yapmak için çalışacağım Bana Dua adin. Bu arada Şehit olmak için değil Şehit etmek için çalışacağız. :D

?TurkHackTeam ?

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Kardeş bende bu time katılmak için başvurdum. Bilgilerimi girdim bende iyişallah devletimiz adına bu görevleri yapmak için çalışacağım Bana Dua adin. Bu arada Şehit olmak için değil Şehit etmek için çalışacağız. :D

?TurkHackTeam ?

Dostum Biz 15-20 Site Hacked İle Başvurmaya Utanıyoruz Sen 2 Konu, 0 Hacked İle Başarılar Dilerim.

Son düzenleme:

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Kardeş Bende 15-20 site hackledim ama devletimizin sizin gibi korkak kişilerle işi olmaz bu işi yapıcaksan korkmıcaksın cesaretli olucaksın
Bu arada Bende Binbaşı idim
Hesabımın e-mail ve şifresini kaybettim.

?TurkHackTeam ?

Son düzenleme:

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Kardeş Bende 15-20 site hackledim ama devletimizin sizin gibi korkak kişilerle işi olmaz bu işi yapıcaksan korkmıcaksın
Bu arada Bende Binbaşı idim
Hesabımın e-mail ve şifresini kaybettim.

Üslubunuza Dikkat Ediniz ! Ben Düşüncemi Yazdım Siz '' sizin gibi korkak '' falan ayıp oluyor ! dikakt edin.

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Kardeş Özür Dilerm birden yazdım

?TurkHackTeam ?

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Kardeş Senle Birlikte bir site hackleyelimmi :D
Gavur bi site bul birlikte hackleriz

?TurkHackTeam ?

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
@Kod-Abi İletişim adresi paylaşmak yasak. Flood yapmak yasak. Uslübsuz konuşmak yasak. Yasak olan şeyleri yaparak time girmeyi umuyor olamazsınız sanırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.