Undetected'e yeni başlıyanlar için makale

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,809
2
377
85
u bilmiyorum maalesef
1-Temel olarak Hex edit öğrenin
AVG,Fprot,MS Security Essentials,McAfee,Quick Heal,Sophos(Sadece birkaç imzası hariç),VBA32 Antivirus(birkaç imzası hariç), ve Birkaç tane daha...

2-Versiyon ve icon değişimi
Eski bir yöntemdir ama halen işe yaramaktadır
BitDefender,G-data,Bullguard,İmmunet,F-Secure,Avast(Eğer imzası g-data ile aynı ise yüksek ihtimal geçicektir) ve Birkaç tane daha...

3-Source editlemeyi öğrenin
Konuyu biraz daha genişleteceğim Sourceden önemli antilerin geçilmesi:
ESET NOD32:püf noktası runpedir %90 runpeden yakalar Sourcenizdeki yakalanan runpeyi FUD bir runpeyle değiştirirseniz eset nod32 bypass olcaktır.

Kaspersky:App.path & "" & App.exename & ".exe"
Kaspersky nin kilit noktası "" ve ".exe" dir bu 2 stringi saklarsanız kaspersky bypass olcaktır. Nasıl saklıycam demeyin temel derecede visual basic öğrenirseniz bunu başarırsınız

İkarus Ve A-Squared:Bu 2 antide de zorluk çekebilirsiniz size tavsiyem sourcenize güzel fake formlar eklerseniz ikarus geçicektir Compile ayarlarıylada oynanıldığı takdirde bypass olucaktır.
Avira:Emin olun en çok bu antide zorlanıcaksınız diğer bütün antileri verdim bunuda size bırakıyorum

Makaledeki bazı kavramların bilmeyenler için açıklamaları:
İmza:Antivirüs firmaları virüsler de zararlı kod ararlar mesela $5shs bu kodu arıyor ve virüs olarak tespit ediyor ve uyarı veriyor Örneğin:

Kaspersky:HEUR.Win32.Generic
AVG:Found.Malum.A vb.
Kaçırmak için manuel şifreleme veya source şifreleme yapabilirsiniz
String: Metin türü bilgileri saklamak için kullanilabilecek veri türüdür

Compile ayarları:
Visual basic>>ProjectProperties>>Compile kısmından bakabilirsiniz

Makaleyi sıfırdan kendim yazdım alıntı değildir emeğe saygı lütfen eğer alıntı yapıcaksınız belirtirseniz sevinirim

NOT:protector kullanarak undetecter olunmaz Protector nedir derseniz yazılımların cracklenmeye karşı korunması için üretilmiş programlardır örneğin armadillo eğer gerçek bir undetecter olmak istiyorsanız bu programları kullanmayın
Alıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.