Oyun Unity 2d Android Oyun Buildlenmiyor

ahmetyagizk

Yeni üye
13 Nis 2021
7
0
Selamın Aleykum, Unity 2d de Bir Mobile Oyun Geliştiriyorum Kendimi Geliştirmek İçin Bir Kısmını Bitirdim ve Test Etme İçin Build edecektim Fakat Build Edilmiyor ve "gradle build failed unity" hatası veriyor konsolda bilgi vermiş hatayı araştırdım bir şey bulamadım unity i sildim güncelledim fakat sorun çözülmedi belki projede sıkıntı vardır diye yeni boş proje açıp denedim fakat yine çözülmedi dosya yolunda da bir sorun yok. yardımcı olursanız sevinirim. Ve Herkesin Ramazanı Mübarek olsun.
hata;

HaE3CX.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.