Unpack ME / Modded Confuser v2.1.16897

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Unpack ME / Modded Obfuscator v2.1.16897

Arkadaşlar anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. "UnRegister" yazan yeri register yapacaksınız.
İPucu: 3. Güçlü koruma ile korunuyor ve ufak ayarlamalarla en güçlü korumalar arasında!
veNot: Ultra Anti-Dump İçerir

v6MaO6.png

İndir
VirusTotal

Son düzenleme:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
yani örnek veriyorum ransomware yapsam görebilirmisin kodları ? IL biliyorumda burda hiçbirşey gözükmüyor xd ve sence ne kadar sağlam olmus dump yemiyor .d

Sağlamlığı konusunda konuşmam yanlış olur birinin 5 dakikasını bile alabilir korumayı kaldırmak.
Fakat packing olayı göremedim ben dolayısıyla dump işlese n'olur ? işlemese n'olur ? yani deobfuscate ederken Dump ' ı zaten hiç kullanmadım ki :))

Son düzenleme:

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Sağlamlığı konusunda konuşmam yanlış olur birinin 5 dakikasını bile alabilir korumayı kaldırmak.
Fakat packing olayı göremedim ben dolayısıyla dump işlese n'olur ? işlemese n'olur ? :))

:) unconfuser kullanmıssın IL olarak bakınca gene bişey gözükmüyor derece olarak zorluk seviyesi ne 10 üzerinden kaç verirsin iş görürmü xd bişeyler söyle

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
hala sorumu cevaplamadın ama .d kriptotürk'de var hiç birşey gözükmüyor söyle be hadi :D:D sen mutlaka baska bir program kullanmıssındır .d

Hiçbir şey gözükmüyor mu ? patched edip attığım dosya dahil mi buna ?
TextBox1.Text initializeComponent adını verdiğimiz (obfuscation işleminden sonra ismi değişmiş tabiki) olayda yükleniyor. TextBox1.Text ' e gidip baktığımızda static string olayı yani bir string değer döndürüyor ve yazdırıyor.Obfuscation işleminde bu return komutundan sonra modüllere boğulmuş hale gelmiş. Modülleri silip canımızın istediğini yazıyoruz ve olay bitiyor.. Deobfuscation içinde ConfuserEx Tools ve de4dottan başka bir şey kullanmadım gayette kolaydı...

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Hiçbir şey gözükmüyor mu ? patched edip attığım dosya dahil mi buna ?
TextBox1.Text initializeComponent adını verdiğimiz (obfuscation işleminden sonra ismi değişmiş tabiki) olayda yükleniyor. TextBox1.Text ' e gidip baktığımızda static string olayı yani bir string değer döndürüyor ve yazdırıyor.Obfuscation işleminde bu return komutundan sonra modüllere boğulmuş hale gelmiş. Modülleri silip canımızın istediğini yazıyoruz ve olay bitiyor.. Deobfuscation içinde ConfuserEx Tools ve de4dottan başka bir şey kullanmadım gayette kolaydı...

kral sanırım bende sıkıntı var bide neden kızdın ya reis bana bir foto atabilirmisin bide sağlanm bir koruma önerirmisin ?

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
kral sanırım bende sıkıntı var bide neden kızdın ya reis bana bir foto atabilirmisin bide sağlanm bir koruma önerirmisin ?

VMProtect ve Modded Confuser(EX) önerebilirim tabi confuser(ex) ne kadar modlayabildiğine bağlı örneğin bunun için x0rz 'un crackme örneklerine bakabilirsin.
Fotoğraf derken ne fotoğrafı anlamadım ?

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
VMProtect ve Modded Confuser(EX) önerebilirim tabi confuser(ex) ne kadar modlayabildiğine bağlı örneğin bunun için x0rz 'un crackme örneklerine bakabilirsin.

kral nasıl kodlıyabilirim bana bir confuserex projesi atabilirmisin internetde indirdigimde açtıgımda baya bir hata çıkıyor ve ben tam olarak anlıyamıyorum confuser kodlamayı ve ve vmprotect nasıl olacak ???

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
kral nasıl kodlıyabilirim bana bir confuserex projesi atabilirmisin internetde indirdigimde açtıgımda baya bir hata çıkıyor ve ben tam olarak anlıyamıyorum confuser kodlamayı ve ve vmprotect nasıl olacak ???

Visual Studio ' nun eski bir sürümünü kullanıyorsan çok hata çıkacaktır bunun sebebi nuGet ' ten gerekli kütüphaneleri (dnlib) indirememesi.
Visual Studio 2019 ile açarsan problemsiz açılacaktır.

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul

ve yinede koruma iş görür. örnek: istediğin kod projenin içinde ama bu koruma izin vermiyor unconfuser ve d4dot ve birazda temizlikle yazıları değiştirebilirsin tabi usta olan her türlü kırar
2 kere anti dump - anti tamper - anti debug - anti ildasm ile üzerinden geçtim. "dediklerimden bişey anlamadıysan kral ALLAH ına kurban bi confuser at ya sadece anti dump olsun oda yeter yemin ederim delphide işkence çekiyorum xddd"

Visual Studio ' nun eski bir sürümünü kullanıyorsan çok hata çıkacaktır bunun sebebi nuGet ' ten gerekli kütüphaneleri (dnlib) indirememesi.
Visual Studio 2019 ile açarsan problemsiz açılacaktır.

2019 ile'de açtm olmadı plss

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.