Unpack ME //v2

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Bir kaç gün sonra biraz daha kurcalayıp sonucu aktaracağım buraya ;
h2cBkn.png

String Decrypt işlemi için bir şeyler yazmam gerekli Base64 ' den çeviriyor şifreliyor bir şeyler yapıyor fakat şuanda bazı işlerim var diye bakamadım.

Konuda en sağlam korumalar arasında yazıyor fakat bu işlemi yapmak 2 dakikamı aldı ?

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
h2cBkn.png

String Decrypt işlemi için bir şeyler yazmam gerekli Base64 ' den çeviriyor şifreliyor bir şeyler yapıyor fakat şuanda bazı işlerim var diye bakamadım.

Konuda en sağlam korumalar arasında yazıyor fakat bu işlemi yapmak 2 dakikamı aldı ?

Sen bana sunu söyle ne kadar sağlam ?? 10 üzerinden kac verirsin

h2cBkn.png

Bide sen enigmayı script ilemi kaldırdın

Moderatör tarafında düzenlendi:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Bide sen enigmayı script ilemi kaldırdın

VMProtect konunun altında da uzunca izah etmiştim fakat yine izah edeyim ;
Packerlar asıl uygulamayı hafızada tutar ve ordan çalıştırır.(asıl uygulama .NET olduğu için)
Eklediğin enigma protectoru uygulamanın önüne geçiyor sadece başka yaptığı bir şey yok.
MegaDumper veya ExtremeDumper veya herhangi bir dumper programı ile Enigma kaldırılabiliyor..

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Packerlar asıl uygulamayı hafızada tutar ve ordan çalıştırır.(asıl uygulama .NET olduğu için)
Eklediğin enigma protectoru uygulamanın önüne geçiyor sadece başka yaptığı bir şey yok.
MegaDumper veya ExtremeDumper veya herhangi bir dumper programı ile Enigma kaldırılabiliyor..
Dostum kaldırmıyor mega dumper ve pe explorer

Ve hala sorumu cevaplamadın

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Mesaj yazacağımız zaman aynı mesaj üzerinden yazalım lütfen flood gibi durmasın..
Soruna yanıt vermedim çünkü durumu önceki konunda zaten izah ettim.
Benim 2 dakikamı alır başka birinin 25 saniyesini başka birinin ise 30 dakikasını bu nedenle değerlendirme yapılamaz..
Bütün klasörleri gezersen vdump exeleri içerisinde enigmadan arındırılmış dosyayı göreceksin..

Son düzenleme:

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Mesaj yazacağımız zaman aynı mesaj üzerinden yazalım lütfen flood gibi durmasın..
Soruna yanıt vermedim çünkü durumu önceki konunda zaten izah ettim.
Benim 2 dakikamı alır başka birinin 25 saniyesini başka birinin ise 30 dakikasını bu nedenle değerlendirme yapılamaz..

Anladım .net'den hayır yok her türlü kodlar gider

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
mamo434376 Bu şekilde konuşmaya devam ederseniz eğer, cevaplayacak ne bir soru nede konu kalacak haberiniz olsun. İnsanları sık boğaz etmenin bir manası yok. Lütfen bu konuda daha dikkatli olunuz.

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
mamo434376 Bu şekilde konuşmaya devam ederseniz eğer, cevaplayacak ne bir soru nede konu kalacak haberiniz olsun. İnsanları sık boğaz etmenin bir manası yok. Lütfen bu konuda daha dikkatli olunuz.
Herkezden özür diliyorum sanırım buda dayanıksız bir koruma unpack olacak kitle konuyu gitsin kral

h2cBkn.png

Knk bu arada saglam yazdım gercektende sağlam birkaç gün diyorsun neyse lazım olrsa sana nasıl yaptıgımı söyliyebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.