Usb Bellek GB(Kapasite) Arttırma

bybilisim

Üye
18 May 2016
56
0
California
Merhaba arkadaşlar bugün Usb belleğimizin Gigagbyte'sini yani kapasitesini arttıracağız.Hangi programla yapacağız.? ;

Kullanım talimatı;

1-Dosyayı indirin.
2-Masaüstüne atın.
3-SDATA tool programını Yönetici Olarak Çalıştırın.
4-Bilgisayarım'a girin
5-Yükseltmek istediğiniz USB Flash Belleğin hangi disk harfinde olduğuna bakın.
6-Choose your data to compress'in önündeki combobox'a basarak disk harfinizi seçin.
7-4Gigabyte ise 8 GB gözükecek 8GB ise 16 gözükecektir. 2GB ise 4 gözükecektir.Size zaten hangisini seçmenizi söyleyecektir.
8-Seçtikten sonra Aşşağıda bulunan "E-Compress NOW" buttonuna basın ve işlem bitince Okey tuşuna basın.
9-Bu işlemi ard arda tekrarlayabilirsiniz.Ancak 16 Gigabyte(GB)'dan fazla yükseltemezsiniz.

VirüsTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...f981f1d7688f771c08428b72/analysis/1463597442/

Dosyayı İndir

Teşekkür vermeyi unutmayın ,:)

Son düzenleme:

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Sağlıklı Değil Ben 2 Kere Denedim Dosyaları Bilgisayardan Flash Diske Yada Flash Dİskten Bilgisayara Atarken Bir Zaman Sonra Hata Vermeye Başlıyor En Sonunca Flash Bellek Kullanılamaz Hale Geliyor.../ Tavsiye Etmem :)

14 May 2016
51
0
█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█
▂▂▃▅▆▇██___türküm diyene!__██▇▆▅▃▂▂

PoleStar25

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
739
0
31
Erzurm=DADAŞ
Sağlıklı Değil Ben 2 Kere Denedim Dosyaları Bilgisayardan Flash Diske Yada Flash Dİskten Bilgisayara Atarken Bir Zaman Sonra Hata Vermeye Başlıyor En Sonunca Flash Bellek Kullanılamaz Hale Geliyor.../ Tavsiye Etmem :)

Paylaşım için teşekkürler fakat bende arkadaşa katılıyorum kullanmadığım halde artırılsa bile bu sadece metin yada görselde mümkün olur....

korsheytan

Üye
17 Eki 2014
240
0
Denedim hafıza yükseltmedi sadece 2gb yazıyorsa 16 gb olarak gösteriyordu içine 8-10 gblik film atmayı denedim atmadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.