Utangaç Işık

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Shy Light - YouTube

"Neden İKİ Mikrodenetleyiciler? Çift Mikroişlemci Devre: Yüksek Lisans (sağ) Slave (sol) Op mikrodenetleyici (Slave Kontrol ünitesine komutları kullanarak) sepet açılış / kapanış zamanlaması ve lamba karartma orchestrates, ayak-anahtar girişi yönetir. Başlangıçta, ben projenin iki gerektirecek hiçbir fikri yoktu; Orada tüm yapmak için bir mikro denetleyici üzerinde yeterince analog ve dijital pimleri, ama-ve ben bu-Çünkü bir çift işlemci düzenleme zorlandığını düşünüyorum dair ayrıntılı notlar tutmak yoktu çünkü ben bu konuda kesinlikle emin değilim Program zamanlama karmaşıklığı. Ben devreyi dizayn olarak, çeşitli unsurları tarafından gerekli zamanlama ben bir denetleyicisi içine tüm şeyler denedim, bana amatör bir C-kodlayıcı olarak başarmak için zor olacaktı gerçekleşme geldi. Yani "bu bir çip ile yapılamaz" demek istemiyorum. Ben sadece bana donanım ile çeşitli görevleri bölümlere için daha basit olduğuna karar verdi. Yani yaklaşık 5,00 $ ek bir ücret ödemeden, başka Atmega168'in ekledi. "

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.