Üyelerle Video Çalışması 2 | AJEXA

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Daha evvel 100 olan rekoru 2 katına çıkarmayı hedeflemiştim. Lakin 190da kaldı. :trl
Konuyu 2 hafta güncel tuttuk. Başta, delice bir fikir olarak görmüştüm, hatta mesaj atanlar vardı, "Yapabilecek misin bu kadar kişiyi?" şeklinde. Evet, Allah yüzümü kara çıkarmadı ve gene yaklaşık 2 haftalık bir çalışma sonucu videoyu size sunuyorum :)

Videoyu izleyin, aha ben deyip orada kapatmayın :trl

İyi seyirler...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=L5jRe4QooJ8[/ame]

Son düzenleme:

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
Daha evvel 100 olan rekoru 2 katına çıkarmayı hedeflemiştim. Lakin 190da kaldı. :trl
Konuyu 2 hafta güncel tuttuk. Başta, delice bir fikir olarak görmüştüm, hatta mesaj atanlar vardı, "Yapabilecek misin bu kadar kişiyi?" şeklinde. Evet, Allah yüzümü kara çıkarmadı ve gene yaklaşık 2 haftalık bir çalışma sonucu videoyu size sunuyorum :9

Videoyu izleyin, aha ben deyip orada kapatmayın :trl

İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=L5jRe4QooJ8

Ben Yokum Ama Eline Sağlık

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
tmm 50 salise olabilir yavaş modta izledim kendimin geçtiği yeri ama benim anlamadığım çoğu kişinin rütbelileri demiyorum 1 saniye durabiliyorken niye bazı kişilerin çok hızlı geçti onu soruyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.