Uygulamamı Yorumlayabilir misiniz?

Earslan25

Üye
19 Şub 2016
53
0
Yalnız içine kapanık konuşacak kimsesi olmayan dertleşmek isteyen yada sıkılan insanlara canlı destek vermek amacıyla bir uygulama geliştirdik. Üyelik sistemi olmadan anonim bir şekilde destek ekibimizle konuşabiliyorsunuz. Şuan oldukça basit olabilir derslerim ve maddi yetersizlikten dolayı böyle ileride iyileştirmeler yapacağız. Sizden ricam görüş önerilerinizi belirtmeniz bana yol göstermeniz. Şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar dilerim.

[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/OrOuw"] UYGULAMA PLAY STORE LİNKİ[/URL][/COLOR]

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Gerçekten çok başarılı bir uygulama peki dinleyici olmadığı zaman ne oluyor ?

Earslan25

Üye
19 Şub 2016
53
0
Başarılı bir uygulama olmuş birazdan indirip inceleyeceğim, karşı tarafta bizi dinleyen cevap verebiliyor mu ?

tabiki cevap veriyoruz tamamen sizin emriniz de oluyoruz :)

Gerçekten çok başarılı bir uygulama peki dinleyici olmadığı zaman ne oluyor ?

genellikle cevap veriyoruz 3 kişilik bir ekibimiz var ama şuanlık derslerden dolayı aksaklık olabiliyor akşam saatlerinde daha çok aktif oluyoruz okul bittikten sonra daha çok yükleneceğiz inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Şimdilik güzel bir uygulama ama ileride kullanıcı sayısı arttığında insanlara nasıl yetişeceksiniz ?

canuhelpme1827

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
706
0
Dominus
Bazı kişiler için çok iyi bir uygulama , birikmiş dertlerini veya içinde anlatmak istediklerini biriktirip , uygulama sayesinde rahatlayabilir :D , ya ama bence benim bakış açım içine kapanık olan kişiler derdini herkese anlatmayacaktır :D , ama hiç belli olmaz uygulama kişilerde değişime sebep olabilir :) , Güzel bir uygulama olmuş.

veira

Üye
17 Ocak 2016
182
0
bu konuyla ilgili güzel bir alternatif düşünüyoruz en kötü ihtimal ekibimizi genişletmek olacaktır

beğendiğiniz için teşekkür ederim herkese tekrardan

Ekibinizi genişletmek yerine diğer normal kullanıcılar tarafındanda dertleşilebilir.Anonim bir chat uygulaması gibi yapılabilir. Elinize Sağlık .

Earslan25

Üye
19 Şub 2016
53
0
Bazı kişiler için çok iyi bir uygulama , birikmiş dertlerini veya içinde anlatmak istediklerini biriktirip , uygulama sayesinde rahatlayabilir :D , ya ama bence benim bakış açım içine kapanık olan kişiler derdini herkese anlatmayacaktır :D , ama hiç belli olmaz uygulama kişilerde değişime sebep olabilir :) , Güzel bir uygulama olmuş.

her şey anonim olduğu için anlatacaklarını düşündük inşallah insanlar için faydalı oluruz teşekkürler

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
neden webview ? tawk.to üzerinden sadece chat yapılıyor ben ilk başta sesli sohbet tarzı bir şey düşündüm ama öyle değilmiş ve webview o da yetmemiş tawk.to kullanmışsın bu beni üzdü şahsen mantık güzel işlev maalesef :(

Earslan25

Üye
19 Şub 2016
53
0
neden webview ? tawk.to üzerinden sadece chat yapılıyor ben ilk başta sesli sohbet tarzı bir şey düşündüm ama öyle değilmiş ve webview o da yetmemiş tawk.to kullanmışsın bu beni üzdü şahsen mantık güzel işlev maalesef :(

haklısınız şimdilik okulumdan dolayı basit bir uygulama oldu tatilde bütün iyileştirmeleri yapacağız yorumunuz için teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.