Oyun Valorant Hack

Qrbz

Yeni üye
7 Kas 2021
2
2
22
Bildiğiniz güvenilir ve kullandığınız valorant hack varmı? Varsa ne olduğunu söylermisiniz

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,446
(nowhere) in
Hack? hackden kastın hilemi?
Evet Yüksek İhtimalle Öyle Ne Yazıkki Şu anki 11 Yaş Problemi Bu, Adamlar Kendi Emekleriyle Oynuyor Gelişiyorlar Bunu Meslek Edinenler Bile Var Ama Bazı Böyle Oynamayı Bilmeyen Kişilerde Gelip "Hile" Arıyorlar İşte, Eski Bir E-Sporcuyum Ve Böyle Kişilerden Bıktım.

Nellogix

Uzman üye
3 Eyl 2021
1,110
874
🇹🇷 Türkiye/Ankara
Evet Yüksek İhtimalle Öyle Ne Yazıkki Şu anki 11 Yaş Problemi Bu, Adamlar Kendi Emekleriyle Oynuyor Gelişiyorlar Bunu Meslek Edinenler Bile Var Ama Bazı Böyle Oynamayı Bilmeyen Kişilerde Gelip "Hile" Arıyorlar İşte, Eski Bir E-Sporcuyum Ve Böyle Kişilerden Bıktım.

Neyin duyarını kasıyorsunuz? anlamış değilim. Hileyle oynamaktan keyif alıyorum/Keyif Alıyoruz. Ben sizle bir başka kişinin zevklerini karşılaştırıyor muyum? Hayır çünkü her insan aynı değildir. Bu nedenle yorumunuzu kendinize saklayınız. İyi Akşamlar & İyi Forumları Dilerim.

Bildiğiniz güvenilir ve kullandığınız valorant hack varmı? Varsa ne olduğunu söylermisiniz

Son düzenleme:

Qrbz

Yeni üye
7 Kas 2021
2
2
22
Hileyi kullanmak icin değil kaynak kodlarini bulup yazılımda gelişim diye arıyorum ve bende senin gibi cahillerden bıktım. Asıl sana yazık malesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.