Valorant van 152 hatası

fatal98

Üye
27 Eki 2014
97
0
İstanbul
arkadaşlar merhaba konu başlığında da belirttiğim gibi durup dururken van 152 hatası aldım sanırım bilgisayara virüs bulaşması sonucu aldım. Virüsü temizledim fakat hiç bir şekilde oyuna giremiyorum bu hatanın çözümünü bilen lütfen yardımcı olabilir mi?

buroLive

Yeni üye
11 May 2019
4
0
Durduk yere alınan bir hata değil, oyunda hile vb. yazılımlar kullandığınızda aldığınız bir hatadır. Direkt olarak kullanmış olduğunuz cihaza HWID BAN yiyorsunuz. İlk defa almış olduğunuz bir hata ise 3 Aylık ban yemiş olabilirsiniz, direkt olarak RIOT'a Destek atın onlar gerekli cevabı sizlere verecektir.

Falcon3734

Yeni üye
1 Ocak 2020
14
0
Hile veya Hile algılayan bir dosya var bilgisayarınızda. Bu yüzden bilgisayar donanım banı yediniz. (HWID BAN)
Bu Süre Genellikle 3AY Olarak verilmektedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.