Valve, CS:GO'ya Birçok Yenilik Getirdiği Güncellemesini Yayınladı

Eronmay

Kıdemli Üye
18 Tem 2016
4,211
828
Valve, Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınladı. "Kırık Diş Operasyonu"nu sona erdiren bu güncelleme, oyuna oldukca sayıda yenilik getiriyor. Bu yeniliklerin belki de en önemlisi ise "Yılan Isırığı" adlı bir oyun kasası.
Video oyun sektörünün mühim isimlerinden Valve, dünyanın en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, oyundaki "Kırık Diş Operasyonu"nun sonunu belirlerken, oyunla ilgili de pek fazlaca yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Hatta bu güncelleme için, namıdiğer CS:GO'ya son dönemlerde gelen en dolu güncelleme diyebiliriz.

Counter-Strike: Global Offensive için gösterilen güncelleme, oyunun Kırık Diş Operasyonu paketini alan kişi oyuncular için büyük bir önem arz ediyor. Çünkü bu güncelleme, laf konusu etkinliği bitiriyor ve oyuncuların, 15 Mayıs evveliyatına kadar etkinlik ödüllerini toplamaları gerekiyor. Ancak güncelleme, az ilkin de belirttiğimiz benzer biçimde yalnızca bu faaliyet ile alakalı değil.

f16c2436fe103698771309a3185c0ddf0ca6d691.jpeg


Counter-Strike: Global Offensive'in yeni güncellemesi, oyuna yeni bir abonelik hizmeti getiriyor. CS:GO 360 olarak isimlendirilen bu abonelik hizmeti, oyuncuların resmi rekabetçi karşılaşmalardaki istatistiklerin detaylıca kaydedilmesini ve oyuncuların da bu özellikten faydalanarak kendi istatistiklerini takip etmelerini sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, yeni güncelleme ile beraber "Yılan Isırığı" olarak isimlendirilen yeni bir kasa ile karşılaşacaklar. Bu kasanın içerisinden çıkabilecek eşyalar ise şu şekilde olacak;

d270e95280f61f8d98799f5b7cd16950137197b4.jpegGüncelleme, CS:GO'nun unutulmaz bir parçası haline gelen tavukların görünümlerini yeniliyor. Ayrıca birtakım camia haritalarında siyah olarak görülen dokular da bu güncelleme ile düzeltiliyor. Oyuncular artık "" tuşu oyundaki komutlara atayabiliyorlar. Ayrıca emniyet ve kararlılıkla ilgili de birtakım emekler meydana getiren Valve, oyunun daha akıcı bir hale gelmesini sağlamışlar.

Valve, Counter-Strike: Global Offensive'deki haritalarla ilgili de bazı değişimler yapmış durumda. Örneğin oyuncular, yeni güncelleme ile Grind ve Mocha isminde haritaları resmi karşılaşmalarda oynayabilecekler. Ancak bu haritalar gelirken Apollo, Engage, ve Anubis haritaları, ölüm maçı, rekabetçi ya da hazırlık maçlarında oynanamayacak. Ancient, Nuke ve Frostbite isimli haritalar ise bu güncelleme ile birtakım düzeltmelere kavuşmuş durumda.​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.