Vatikan saldırımız. / TÜM DÜNYA BASININDA

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Türk basını uyuyor ya şuları nasıl görmüyorlar aklım hayalim almıyor :) her zaman ki gibi mükemmelsiniz abi samurai dün açıktı galiba onunda bir etkisi var :)

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Yaptıklarınız karşısında sizi ne kadar tebrik etsek az... Bizim basın anca yalan haberler peşinde koşsun yada yabancıların başarısını haber yapsın. Kendi insanımızın haberini yapmaktan aciz, utanılası bir basına sahip ülkede yaşıyoruz. Webtekno ekibine ayrıca helal olsun.

JSJNH

Yeni üye
28 Ocak 2015
9
0
Elinize sağlık Türkiye'deki basında bunları haber yapmasın beni üzen bu.

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Hocam tebrikler haberlerin 1-2 tanesini ben de gördüm gerçektn iyi iş başarmışsınız da yerel basında ses yok üzücü bir durum, oysa ki millet o kadar haber peşinde koşuyor bunu görmüyorlar..

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
sessizce nöbette olanlar en ufak yere ping atsa türk medyası ayaklanıyor demekki bu işlerde önce birilerinin köpeği olmak gerekiyor...

tebrikler

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul

Pq4NLd.jpg

L!L!

Katılımcı Üye
31 Mar 2008
425
0
Eskişehir
İtalyan basınında yer alan haberlere göre, “Turk Hack Team” üyesi @THTHerakles isimli bir Türk hacker, Vatikan’ın resmi internet sitesini (vatican.va) hedef aldı.

Pazartesi gecesi birkaç kez hedef alınan sitenin, tüm gece boyunca kullanılamadığı, ancak Salı sabahı tekrar kullanıma açıldığı belirtildi. MYNET

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.