VBulletin Admin Panelinden Üyeye Yetki Verilmesi Nasıl Yapılır? // T3RMiN4TOR

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
6
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere VBulletin Admin Panelinden herhangi bir üyeye yetki nasıl verilir onu sizlere anlatacağım.

1. Adım

Öncelikle web sitenin admin paneline girelim.

1LMRRA.png

Yukarıdaki seçeneklerden
Üye Yönetimi kısmına basalım.

2. Adım

Daha sonra aşağıdaki gibi Üye Ara kısmına basınız.

nRL4nM.png

3. Adım

Üye Ara seçeneğine bastığımız zaman karşımıza çıkan ekranda aşağıdaki gibi üye adını yazalım.

ojrJD9.png

4. Adım

Üye adını yazdıktan sonra
Tam Benzerini Bul seçeneğine basıyoruz ve aşağıdaki gibi direkt üyemizi buluyor.

gqZQmO.png

Yukarıda ki gibi seçeneği bulunan Ana Üye Grubları kısmından Moderatör kısmını seçiyoruz.

5. Adım

Ve en son adımımız olarak sayfanın en altına inip kaydediyoruz.

yELkYn.png

Not: Panel tarafıma ait web siteden alınmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.