vBulletin Hakkında Bazı Ayarlar Gerekiyor...[Acil Yardım Edene +rep..]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
Türkçe vbulletinde Templates Admincp De Nerede?
Templates Diye Geçiyor Acil Yardımm...

arkadaşlar şimdi birkaç ss vereceğim bu ayarları sizden isteyeceğim lütfen yardım ediniz şimdiden teşekkürler....

vBulletin Hakkında Bazı Ayarlar Gerekiyor...[Acil Yardım Edene +rep..]

Reklamlar NeredenDüzenlenir Banner Kodları Nelerdir?
Yardım Lütfen....

Bide Yukarıda icon var o nasıl değişir?

asdoh6.jpg

Son düzenleme:

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
yARdım isteğini yeni gördüm herhalde bu konuda sana yardım edebilecek kişilerin de zaman zaman burayla ilgisinin az olması normal..Ve kimse sana yardım etmek zorunda deil böle ard ardına msjlar filan ne demek oluo..Sorunun cvbına gelince banner dediğin şey resimdir ftpden atarsın kod vs.. olmaz vb de template die bi şey yoktur tema vardır Tema klasöründe Xmller vardır KartelFixed Kartel Fluid vs..die onları hostuna upload eediceksni bunlar biri tam ekran biri ortalama ekran vs.. gibi bi şey sonra adminCp - > Stiller & Temalar -> Temaları İndir / Yükle -> Xml stil dosyası indir burdan gözat'a tıklıcaksın ve xml'lerden birini seçeceksin Stil versiyonunu ihmal et butonuna tıkla bu senin işine yarıcaktır her vb sürümüne her tema kurulabilr..
Bölee yapıcaksın ama forumda resimler icon resimleri filan çıkmıcak mesala kimler onlie yazan bi yer olucak forumunda icon şeklnde olması gerekirken sadece yazı sağ tıkla yolunu bul böle bi şeydir zaten http://localhost/forum/kartel/misc/whos_online.gif kartel klasörünü forum/ ana dizinine atıcaksın..bu kadar.. biraz kalabalık oldu ama baştan kuruomuş gibi anlattım çıkabilecek sorunları da önledim..Bi arada bi video atarım

BU aRADA ftpye atıcağın dosyaya dikkat et yanlış atma dizin yoluna da dikkat et..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.