Oyun Vds oyun açma

BozokBey

Yeni üye
5 Şub 2019
3
0
Merhaba arkadaşlar herkes bilirki vdslerde ekran kartı yok oyun açamayız fakat bi yol bulundu bunun size açmak istiyorum ayrıca yardım istiyorum diyebilirim ben bilmiyorum birisine yaptırdım vds oyunda AFK kalmak için gerekiyor minecraft oynayanlar bunu bilir item kasılmak için konuya gelirsek bunu nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum size bazı bulduğum ipucularını söyleyeceğim
166JJY.png
deki bilgiler vds den çekildi normalde ekran kartı bilgileri yazar orda burda mesa kullanılmış fakat nasıl kullanılmış bu oyunda vdsler 3 5 fps alıyor zaten fps önemli değil önemli olan çarın afk durması duruyor zaten 2gb ramla 4hesap açabiliyoruz
ayrıca minecraft dosya konumunada open32dll ve talloc dllerini keşfettim ve bunu yapanlar javascript ile yapıldığını söylediler bukadar malumat bulabildim bu bilgileri birleştirerek bir çözüme ulaşılabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

VPS ile zaten oyun açabilirsiniz ancak çoğu zaman hata verir. Time boost yapan insanlar genelde oyunu açtıklarından oyun hata verir ancak o hata ekranını kapatmazsanız oyun süresi devam eder. Ek olarak VPS ile 5 fps'de oyun oynamak yerine 1000 TL'lik bir laptop ile Minecraft'da çok rahat 100 FPS alınabilir.

BozokBey

Yeni üye
5 Şub 2019
3
0
VDS ile minecraft ı nasıl açabilirim yardım edermisiniz önemli olan AFK kalması 3 4 fps alacak zatende

hiçbir zaman hata vermiyor 2 3 aydır kullanıyorlar hiçbir mesele yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
VDS ile minecraft ı nasıl açabilirim yardım edermisiniz önemli olan AFK kalması 3 4 fps alacak zatende

hiçbir zaman hata vermiyor 2 3 aydır kullanıyorlar hiçbir mesele yok

Steam benzeri platformlardaki oyunlarda sorun olmaz ancak Minecraft'ı açıp bir de sunuculara giremezsiniz çünkü ekran kartı olmadığı için User İnterface'ye sahip bir oyun açamaz.

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
kardeşim siberdc.com 5 ip adresi veriyor full ekran kartı uzak masaüstü ne istersen kura bilirsin benim kendi windows serverim var Çok iyi biraz pahalı olsada değiyor türkiye lokasyon 190tl bursa ama gerçekden işime yarıyor sende kullana bilirsin windows server

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.