Vektörel Çizim Nasıl Yapılır | Adobe Illustrator

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Vektörel çizim nedir ve nasıl yapılır?

Vektörel grafik, çözünürlükten bağımsız; her bir nesnenin matematiksel ifadelerle oluşturulduğu ve en önemlisi detay kaybetmeden herhangi bir boyuta yeniden ölçeklendirilebilen bilgisayar grafik türüdür.

Nasıl Yapılır?
İşte tüm detaylar videoda...
Gerçekçi çizimler için bu eğitim tam size göre :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
832
Ddos

Vektörel çizim nedir ve nasıl yapılır?

Vektörel grafik, çözünürlükten bağımsız; her bir nesnenin matematiksel ifadelerle oluşturulduğu ve en önemlisi detay kaybetmeden herhangi bir boyuta yeniden ölçeklendirilebilen bilgisayar grafik türüdür.

Nasıl Yapılır?
İşte tüm detaylar videoda...
Gerçekçi çizimler için bu eğitim tam size göre :)

Elinize sağlık

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Elinize sağlık. Yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlar için pratik amaçlı güzel bir paylaşım olmuş. Bu tarz videolarla araçları tanımak çok etkili bir yöntem olacaktır. 👏

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Elinize sağlık. Yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlar için pratik amaçlı güzel bir paylaşım olmuş. Bu tarz videolarla araçları tanımak çok etkili bir yöntem olacaktır. 👏
Teşekkür ederim elimden geldiğince ön ayak olmaya çalışıyorum umarım yararı oluyordur güzel geri dönüşler oluyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.