Vericut 6.1 için lisans tanıtma yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3saniye

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
324
3
İzmir
capturedjb8.jpg

Merhaba arkadaşlar.Yukarıdaki resim nx licence server.Bu programa crack li cgtech.lf dosyasını lisans olarak gösterip Vericut 6.1 programını (CNC simülasyon programı) tam sürüm hale getiricem.Bu programı indirdiğim siteden biri yukarıdaki resmi yollayıp bunun gibi yap dedi.Yaptım ama programda OK tuşu falan yok.Save Service butonu var.Ona da tıklamama rağmen bir işe yaramıyor.Programı demo olarak kullan sonra deepfreeze ile geri al diyebilirsiniz ama program crack yapılmadan hiç açılmıyor.Bu licence server aşağıdaki linkde.Eğer bu lisans tanıtma işinin nasıl yapıldığını bilen veya çözebilen bir arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

http://rapidshare.com/files/116157113/License_Server.zip.html

Buda programın kendi linki:

[url]https://tik.lat/1Ql5Y

aynı arkadaş kurulumunu söyle tarif etmiş:

- Program indirilir.
2- İndirilen dosyalar arşivden çıkarılır.
3- Program kurulur.
4- 1 adet license server edinilir.(Ben nx license server kullandım.)
5- Arşivi açtığında oluşan klasörün içinde magnitude isimli bir klasör göreceksin.
klasörün içindeki windows klasörünü kopyala C:\cgtech61 altına yapıştır sorduğu sorulara he de gitsin...
6- Yine magnitude klasöründe cgtech.lf isimli bir dosya göreceksin onuda oradan al C:\cgtech61\windows\license içine yapıştır.
7- License server dan cgtech.lf dosyasını lisans olarak tanıt.
8- Afiyet olsun...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.