Veteran TV [12.05.2014]

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Vaktim olmadığı için böyle basit bir proje yapmak istedim ;

QX7bvj.gif

Veteran TV

Özellikler

+ Eksiksiz Media Player +
+ Dosyadan Video & Müzik Açma +
+ Klasör Halinde Sırayla Oynatma (Playlist) +
+ Sağ Kısımda 11 Adet 24 Saat Kesintisiz Sinema Kanalı (3 Adet Türk Sineması Kanalı) +

ayrac.png

Veteran TV Giriş Ekranı

XWXO95.png

ayrac.png

Veteran TV Ana Ekran

b8GNkm.png

ayrac.png

Medya Dosyası Aç : Bu butona tıkladığınızda bir klasörden Müzik veya Video açarak oynatabilirsiniz.
Medya Klasörü Aç : Bu butona tıkladığınızda bir klasör seçersiniz seçtiğiniz klasörün içindeki medya dosyalarını sırayla oynatır teker teker.

djGY8p.png

ayrac.png

Linkler

Tıkla İndir | Yandex.Disk | Boyut : 1 MB

ayrac.png

Not : Yeterli ilgi gelir ise 2. versiyonda güncel TV kanalları ekleyeceğim (Kanal D , Fox , NTV Spor , ATV , Show vs)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Eline Sağlık Basit ve Kullanışlı Olmuş

Eyvallah sağolasın yorumun için dediğim gibi basit bir proje , kullanışa ağırlık verdim o yüzden :)

Ellerine kollarina sağlık.
Başarılarının devamını dilerim
..

Eyvallah sağolasın :)

Eline sağlık, grafikler güzel ve işlevsel bir yapıya sahip güzel bir proje olmuş

Eyvallah sağolasın yorumun için proje basit olunca grafik ve işleve ağırlık gerekiyor :)

Ellerine Kollarına Saglık Gayet Güzel Bir Proje :)

Sağolasın güzel yorumun için :)

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
İşte bu be abi ,, daha çok kişisel projeler bekliyoruz ,, şu işler bir rutine dönüşsün benimde aklımda güzel projeler var ,,

Örnek olması dileğiyle başarılar üstad

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Kanal MMS adreslerini arayıp bir araya toplayana kadar basit bir sürümle piyasada kalsın dedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.