Çözüldü Video düzenleme hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Merhaba arkadaşlar videoları 640x640 olarak boyutlandırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim deneme yaptım 640x640 oluyor ama köşeler de siyah alan kalıyor. Vİdeolar tam 640x640 olmalı ve Köşeler siyah olmamalı tam oturması lazım. Öneriniz Nedir?

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe
görüntüyü tam oturtamazsın nasıl dersen mesela video telefon ile çektiysen kare boyutunda çekmen lazım 16:9 yada 4:3 boyutunda çekeysen 640x640 yapmak istediğinde kenarlarda boşluk olacaktır

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
görüntüyü tam oturtamazsın nasıl dersen mesela video telefon ile çektiysen kare boyutunda çekmen lazım 16:9 yada 4:3 boyutunda çekeysen 640x640 yapmak istediğinde kenarlarda boşluk olacaktır

Başka yolu yoksa kalacak mecbur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
After Effect ile yakınlaştırarak pencere boyutunu istediğin ölçülerde yakalayarak tekrar render alırsan istediğin sonuca ulaşırsın.

Ya da aynı videoyu yakınlaştırarak arkaya atıp blurlayacaksın.Orjinal olan üstte olacak şekilde düzenleyip ikisininde aynı anda oynatılmasını sağlayacaksın.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Gerekli açıklamalar yapılmıştır çözümler ilgili pm'lerde paylaşılmıştır. Konuyu kilitliyorum iyi formlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.