Çözüldü Video Edit Programı Tavsiyeniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
Merhaba Windows 10 sürümü olan ve kullanımı çok da karmaşık olmayan bir video programına ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1
Sony Vegas Pro var ama fazla karmaşık mı bilmiyorum YouTube'da dersleri var ordan yardım alabilirsin

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Merhaba,

Ben Movavi Video Editor kullanıyorum. Diğer video düzenleme programlarının karışık olması nedeniyle pek kullanamıyordum ancak bu program sade ve kullanışlı :) :)

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Karmaşık olanlar : Premier ve Vegas
Basit olanlar : Movavı Video Editor - Wondershare Filmora

5 Haz 2016
115
0
Merhaba, Premier ve Vegas Pro karışıktır anlaman zaman alabilir, basit bir şey istiyorsan CamTasia birebir işini görecektir tavsiyem budur.
İyi Forumlar:)

yecu25

Yeni üye
13 May 2020
12
0
Valla reis ben Camtasia Studio 8 tavsiye ederim mükemmel program basit ve kullanışlı .
Ama pek profesyonel şeyler bekleme kesme biçme gibi şeyleri çok rahat yaparsın .
Ve ekstra olarak bu program sayesinde videolarının boyutu ciddi derecede azalacaktır.

H4RK4L

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
424
1
ANKAKUŞU
Merhaba, Premier Pro ve Vegas Pro karışıktır

Youtube,instagram gibi mecralarda edit için kolay programlar kullanabilirsiniz
kes,kopyala,yapıştır,müzik ekleme ve edit filtreleri gibi olayları youtubedan birkaç video izlemeniz halinde aklınızda birşeyler şekillenir kolay gelsin.

26 Haz 2016
2,819
3
598
Arkadaşlar güzel tavsiyeler vermişler. Ben de movavi ve camtasia önerisine katılıyorum. Ben de onları kullanıyorum video işlerim için. Hem pc yi yormaz hem de anlaşılması kolay.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Merhabalar After Effects, Camtasia Studio , Movavi gibi programları kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.