Videolu (TÜM) Sosyal Medya Hesaplarını Hackleyin! | Phishing TOOL [GÜNCEL]

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,580
1,403
Black Sheep
UcV4A8.gif

7z0AWK.png

// SHELLPHİSH NEDİR? \\

ShellPsih, sosyal medya sitelerinin aynı scriptini kopyalama aracımızdır. Bu aracımızla facebook - instagram - netflix - spotify ve aklınıza gelebilecek tüm siteleri kopyalayabiliriz.

7z0AWK.png

// RESİMLİ ANLATIM \\

NLDZOg.jpg

1- Evet arkadaşlar, önce shellphish i indiriyoruz. (en aşağıda link vereceğim.) Ondan sonra açıyoruz. Kurulumunu aşağıdaki kodlarda verdim. Klonlamak isticeğinizi siteyi seçip yanındaki yazıyı yazıp yapıştırıyorsunuz. Ben origin i seçtim.

Kod:
cd shellphish/

Kod:
chmod +x shellphish.sh

Kod:
/shellphish.sh

xM25x8.png

Yd6gOk.jpg

2- Bundan sonra önümüze siteyi neyle klonlamak istediğimizi soruyor. Ben ngrok seçiyorum. (En ideali ve iyisi ngroktur.)

WcVCJJ.png

DOD7y3.jpg

3- Gördüğünüz gibi sitemiz kuruldu. Beni kurban olarak düşünün. E-mail ve şifremi yazıyorum ve giriş yapıyorum. Ayrıca giriş yaptıktan sonra sizi hesabınıza da atar :))

KUexII.png

86zYN1.jpg

4- Gördüğünüz gibi bilgiler elimize düştü. Hesaba gerekli işlemleri artık siz yaparsınız :))

x8KQ2K.png

zaO00J.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=80X_z1HZcIw[/ame]

ShellPhish : https://github.com/thelinuxchoice/shellphish

cxJLJ6.png

WJURz7.png

Son düzenleme:

iam14

Yeni üye
12 Ağu 2019
17
0
Videonu özel link olarak paylaşsan daha doğru olmaz mı ? sanırım public olarsa hack videonun silinme riski büyük diye biliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
19
30
root@Kaan:~#
[02]Ngrok hatası alanlar için
[01] serveo.net (ssh tünel ) onerimdir

Kurmak için ise Pkg install openssh
Komutunu kullanarak gerekli yüklemeleri yapktiktan sonra Artık kullanabilirsiniz

piso77

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,944
1
erişim engellendi hatası alıyorum çözüm nedir acaba kali linux kullanıyorum

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
UcV4A8.gif

7z0AWK.png

// SHELLPHİSH NEDİR? \\

ShellPsih, sosyal medya sitelerinin aynı scriptini kopyalama aracımızdır. Bu aracımızla facebook - instagram - netflix - spotify ve aklınıza gelebilecek tüm siteleri kopyalayabiliriz.

7z0AWK.png

// RESİMLİ ANLATIM \\

NLDZOg.jpg

1- Evet arkadaşlar, önce shellphish i indiriyoruz. (en aşağıda link vereceğim.) Ondan sonra açıyoruz. Kurulumunu aşağıdaki kodlarda verdim. Klonlamak isticeğinizi siteyi seçip yanındaki yazıyı yazıp yapıştırıyorsunuz. Ben origin i seçtim.

Kod:
cd shellphish/

Kod:
chmod +x shellphish.sh

Kod:
/shellphish.sh

xM25x8.png

Yd6gOk.jpg

2- Bundan sonra önümüze siteyi neyle klonlamak istediğimizi soruyor. Ben ngrok seçiyorum. (En ideali ve iyisi ngroktur.)

WcVCJJ.png

DOD7y3.jpg

3- Gördüğünüz gibi sitemiz kuruldu. Beni kurban olarak düşünün. E-mail ve şifremi yazıyorum ve giriş yapıyorum. Ayrıca giriş yaptıktan sonra sizi hesabınıza da atar :))

KUexII.png

86zYN1.jpg

4- Gördüğünüz gibi bilgiler elimize düştü. Hesaba gerekli işlemleri artık siz yaparsınız :))

x8KQ2K.png

zaO00J.png

[ame]

cxJLJ6.png

WJURz7.png
çalışmıyor :) ama eline sağlık

jplace

Yeni üye
7 Nis 2022
33
9
UcV4A8.gif

7z0AWK.png

// SHELLPHİSH NEDİR? \\

7z0AWK.png

// RESİMLİ ANLATIM \\

NLDZOg.jpg

Kod:
cd shellphish/

Kod:
chmod +x shellphish.sh

Kod:
/shellphish.sh

xM25x8.png

Yd6gOk.jpg

WcVCJJ.png

DOD7y3.jpg

KUexII.png

86zYN1.jpg

x8KQ2K.png

zaO00J.png

[ame]

cxJLJ6.png

WJURz7.png
Yararlı (y)

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28
UcV4A8.gif

7z0AWK.png

// SHELLPHİSH NEDİR? \\

7z0AWK.png

// RESİMLİ ANLATIM \\

NLDZOg.jpg

Kod:
cd shellphish/

Kod:
chmod +x shellphish.sh

Kod:
/shellphish.sh

xM25x8.png

Yd6gOk.jpg

WcVCJJ.png

DOD7y3.jpg

KUexII.png

86zYN1.jpg

x8KQ2K.png

zaO00J.png

[ame]

cxJLJ6.png

WJURz7.png
Video kaldirilmis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.