⭐VIP⭐Gold Üyelik Çekilişi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
̶w̶ Maeve;9178199' Alıntı:
Son Gün 06.09.2020 Pazar Günü Canlı Yayın Yapılması Planlanıyor Duruma Göre Haber Verilecektir...

Canlı nerden olacak . Bana kalırsa dlive dan olsun üyelik gerektirmez

28 Nis 2019
111
1
BSoD
Canlı nerden olacak . Bana kalırsa dlive dan olsun üyelik gerektirmez

Canlı yayına katılmak zorunluluk değil yine de sonucu buradan yayınlayıp kazanan kişiye özel olarak yazacağım sadece isteyen çok kişi oldu o yüzden yapmayı düşünüyorum ve canlı yayında ekstra olarak yayına katılanlar arasından bir çekiliş daha yapmayı düşünüyorum o yüzden güzel bir platform olmasını istiyorum sence DLİVE buna uygunmudur ?

(Öneri olarak bir platform önerecek varmı ?)

phoenx

Üye
3 Nis 2020
86
0
VOLKAN
Bana çıkmayacak umut bağlamıyorum çoğu kişi böyle yorumlar yapmışta bu seferkine çıkmazsa bir diğerine çıkar arkadaşlar lütfen kimse olumsuz yönüyle bakmasın

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
̶w̶ Maeve;9178308' Alıntı:
Canlı yayına katılmak zorunluluk değil yine de sonucu buradan yayınlayıp kazanan kişiye özel olarak yazacağım sadece isteyen çok kişi oldu o yüzden yapmayı düşünüyorum ve canlı yayında ekstra olarak yayına katılanlar arasından bir çekiliş daha yapmayı düşünüyorum o yüzden güzel bir platform olmasını istiyorum sence DLİVE buna uygunmudur ?

(Öneri olarak bir platform önerecek varmı ?)

Dlive üyelik gerektirmez . Dlive dan yapılsın . Diğerlerinde sorun olabilir . Yoksa hesap aç kendine Dlive.com dan

-İyi Forumlar Dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.