Vip Üyelik Sistemi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
İlk öncelikle Altın , Gümüş ve Bronz Üyeliklerin hiçbir farkı yok moderasyondan birkaç arkadaş gelip Altın odasına ve diğer vip üyelik odalarına aynı konuyu açıyor eee ne anladım ben bu işten ben altın aldım ama bronzdaki adama da aynı şeyler sunuluyor Altın Vip alıp 1 - 2 özellik daha fazla ekleyip insanları kandırmakla bu iş olmaz :)

Ayrıca Viplere herhangi bir ilgi yok biz buna para veriyorsak adamakıllı bir sistem ile bize de ilgi gösterilmeli ve bizleri de diğer viplerden ayıracak sistem olmalı :)

Teşekkürler Saygılar :)

Son düzenleme:

Znéa

Administrator
19 Tem 2011
4,409
155
Bongomya
https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1531160-vip-uyelik-sistemi.html
Bu konu içerisinde geçen ve size vadettiğimiz hangi özelliğimizden yararlanamıyorsunuz? Konu içerisinde geçen özellikleri kabul edip ücretini ödediniz.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
нydrαтнαlleѕ;9229128' Alıntı:
Bu Konuyu Okuyup/Görüp VIP alıyorsanız buraya bu şekilde bir konu açmaya hakkınız yok! Kendiniz özellikleri görüyor, beğeniyor ve ona göre alıyorsunuz.

benim diğer viplerden ne farkım var o zaman sadece renk mi :) bir de nick değiştirme herhalde

https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1531160-vip-uyelik-sistemi.html
Bu konu içerisinde geçen ve size vadettiğimiz hangi özelliğimizden yararlanamıyorsunuz? Konu içerisinde geçen özellikleri kabul edip ücretini ödediniz.

Konu içersinde keşke diğer viplerden farkınız yok yazsaydınız,aldığıma üzüldüm :/

Moderatör tarafında düzenlendi:

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT
8 Ocak 2017
3,215
1,489
The Coηq;9229131' Alıntı:
benim diğer viplerden ne farkım var o zaman sadece renk mi :) bir de nick değiştirme herhalde

Evet öyle. Kırmızı renkte mesaja bağlantı bıraktım oraya tıklayıp aldığınız VIP üyeliğin özelliklerini tekrardan okuyarak anlayabilirsiniz. Ek olarak öneriniz varsa da düzgün şekilde konu açarak öneride bulunabilirsiniz.

Ayrıca Moderatörlük yapan birisi olarak gördüğün ve farkında olduğun bir şeyi bile bile, göre göre yapıyorsan konunun tartışılması bile gereksiz.

"Beğenmediğiniz VIP hakkına tanımlanmış GHOST MOD" ile post atmanız da trajikomik.

Son düzenleme:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Bu konudan bende şikayetçiyim. Her vip bölümüne ayrı konular açılmasından yanayım. Şimdi ki sistem yerinede eski sistemi tercih ederim.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
нydrαтнαlleѕ;9229141' Alıntı:
Evet öyle. Kırmızı renkte mesaja bağlantı bıraktım oraya tıklayıp aldığınız VIP üyeliğin özelliklerini tekrardan okuyarak anlayabilirsiniz. Ek olarak öneriniz varsa da düzgün şekilde konu açarak öneride bulunabilirsiniz.

Ayrıca Moderatörlük yapan birisi olarak gördüğün ve farkında olduğun bir şeyi bile bile, göre göre yapıyorsan konunun tartışılması bile gereksiz.

"Beğenmediğiniz VIP hakkına tanımlanmış GHOST MOD" ile post atmanız da trajikomik.

Beğenmediğim gibi bir konuya değinmedim ben şikayetlerimden bahsettim,herhalde bir göz bozukluğu mevcut :) bahsettiğim konu üzerinden gidelim isterseniz :)

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Belli ki vip alan arkadaşımız beğenmemiş çözüm odaklı konuşalım tavsiyedir :)

Daha fazla şeyler bekliyoruz akıl akıldan üstündür herkes üslubunca öneride bulunsun.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Yönetimdeyken bütün odaları görüyordum. Dediğin öyle değil. Her üyeliğin ekstraları var zaten. Konu merkezi diyosan o da öyle değil, farklı konular açılıyor genelde. Bazen hepsine açılıyor. İyi bir analiz et sonra konuyu kapat bence. Birazdaha ayrıcalık istiyorsan öneriler sunabilirsin, önerilere herkes açıktır, bu zaten vip merkezinin daha çok tutulması için iyi bir şey olacağından dediğin dikkate alınır :))

Son düzenleme:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Ben vip aldığım süre zarfında gayet iyi arşivler,yöntemler,kaynaklar eriştiğimi düşünüyorum.Gayet iyi arkadaşlar tavsiye ederim :gözkırpan

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Yönetimdeyken bütün odaları görüyordum. Dediğin öyle değil. Her üyeliğin ekstraları var zaten. Konu merkezi diyosan o da öyle değil, farklı konular açılıyor genelde. Bazen hepsine açılıyor. İyi bir analiz et sonra konuyu kapat bence. Birazdaha ayrıcalık istiyorsan öneriler sunabilirsin, önerilere herkes açıktır, bu zaten vip merkezinin daha çok tutulması için iyi bir şey olacağından dediğin dikkate alınır :))

Dostum sen yokken ben yönetimdeydim zaten ve neyin ne olduğunu biliyorum o yüzden bana laf kalabalığı yapma :)

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
The Coηq;9229185' Alıntı:
Dostum sen yokken ben yönetimdeydim zaten ve neyin ne olduğunu biliyorum o yüzden bana laf kalabalığı yapma :)

Aaa, ciddi misin! Peki ya ciddileştiğin konu bumu!? Bir de ben yokken mi? O zaman şunu söyleyeyim yönetim hep aynı kalmıyor. Doğru dürüst bir cevap yazıyoruz senin dediğine bak?
:kızgın
Laf kalabalığı mı öneri mi? Önerim için teşekkür ederek uzaklaşabilirsin :))

By by...

Son düzenleme:

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Tum vip lerin haklari aciklamalarda gayet acik ve net bir sekilde detaylica yaziyor. Herbir vip. Uyeliginin kendine gore extrasi mevcut bunlarin en full u de altindir. Sonucta size yonetim. Odalari acilicak ban yetkisi panel yetkisi verilicek diye vaadlerde bulunulup vip verilmedi dimi?
Tum. Ozellikleri kendiniz okuyup altini veya x paketi almaniz tamamen kendi isteginiz.

Sizin soyle yapmaniz daha uygundu;

Altin vip aldim lakin beklentilerim.......
Teklifim.....
Gibi bir. Teklif. Sunup yonetimde tartisilmasini isteyebilirdiniz daha hizli cozume ulasirsiniz

Saygilarimla.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,546
70 lira gibi komik bir rakam için çok büyük beklentilere girmeyin diyoruz zaten. Forumda tanınan haklar ve özellikler bile o paradan çok fazlasına değer. Madem beğenmedin vip üyeliğini aldım.

İban veya hesap numaranı bana gönder, ödediğin ücreti aynen gönderelim.

Düzenleme: Kişi vip satın almamış, hediye edilmiş. Hediye eden kişiye ulaştım, isterse parasını göndereceğiz, isterse başkasına hediye edecek.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.