Yeni VIP Üyelik Sistemi

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,162
57
Ankara
telegram hesabım var nasıl ögrencem telegramdan kimse yok ki tht de bende ekli hepsi skydeydi egm laptopu alınca hepsini sildim hesapları kapattım bir iftira atıldı bu yüzden 6 ay sorun çektim

Merhabalar,

VIP satın almak için Baysal admin ile iletişime geçebilirsiniz. Telegram adresi için: bysll

Moderatör tarafında düzenlendi:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
479
6
Herkese tavsiye ederim, ben uzun ömürlü alıp hediye verdim herkes bu şanslarda yararlansın diye :)

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Hocam Eski Mesaja Cevap Atıyorum Kusura Bakmayın Ama Gold V.I.P. Aldık Diyelim Yeni Hesap Açılacak Anladığım Kadarıyla. Peki Rütbe Olarak Mesela Üye, Yeni Üye, Katılımcı Üye, Uzman Üye Filan Varya O Kısma Özel Veya Sizin Belirlediğiniz Bir Rütbe Yazabiliyor muyuz ?

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
Hocam Eski Mesaja Cevap Atıyorum Kusura Bakmayın Ama Gold V.I.P. Aldık Diyelim Yeni Hesap Açılacak Anladığım Kadarıyla. Peki Rütbe Olarak Mesela Üye, Yeni Üye, Katılımcı Üye, Uzman Üye Filan Varya O Kısma Özel Veya Sizin Belirlediğiniz Bir Rütbe Yazabiliyor muyuz ?

Kendi hesabına yazabilirsin benimki gibi

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,584
113
uzay

Merhaba,

evet altın üyelerin öyle bir özelliği mevcut. Yazıldığı gibi: "Nick altı değiştirme hakkı" sadece altın paket vip üyeler kullanabiliyor.

keyifli forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.