Vista format problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

simyacixx

Yeni üye
8 Ara 2007
5
0
Saygi deyer ustalarim ;bende bir fujitsu simemens amilo duo cip li diz üstü bilgisayar var. bilgisayarimin cd si cizilmis okumuyor bütün datei lari,
ayni zamandada sistemim cöktü. Ben bu bilgisayara xp yüklemek istiyorum.
Yanliz nezaman xp cd sini koyup kurmak istesem, hard disk bulunamadi diyor (fesplati) arkadastan aldigim orjinal vistayi kurmak istedim ayni problem ondada oldu.
Simdi ben nasil vistaya format atip xp kurabilirim ?

simyacixx

Yeni üye
8 Ara 2007
5
0
ustam bilgisayrla beraber verdikleri vista cd si bozulmus datei lari (dosyalari) bilgisayar okuyamiyor. En son geldiyim nokta özel bir programla bilgisayara format atabildim. Ama su anda hicbir windowsu yükleyemiyorum . Yüklemeye basladimmi instalirin yap kismina kadar geliyorum sonra festplati (harddisk)bulunamadi diyor.
sannedersem sata diriver var . yeni bir sata diriverli xp cdsi yapayi denedim (nlitle) programiyla .sata diriver iaahci.inf ile xp programini birlestiremedim. programda gelen eror da xp yama yapilamaz diyor
sorunum bundan ibaret yardimci olursaniz ise sevinirim saygilarimla

Son düzenleme:
25 Tem 2008
139
0
qnqa snn harddısk sata ıse sata dısketı olsturman lazım fakat laptop unda dısket surucusu olduunu sanmıom..o yuzden bıos ayarlarına gır we SATA dıskı IDE olarak goster...bıos ta yoq deme ii ce bı kurcukla bıos u....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.