VisTada ÇAlışTıRamdIğın OyUn KalMasIN

f-16

Yeni üye
30 Ocak 2008
17
1
Arkadaşlar şimdi vistada eski oyunlar eski programları açamıyoruz bunun sebebi wistada yüklü olan direct 10x fakat eski oyunlar ve programların hepsi direct 9xe göre ayarlanmıştır. biz direct 9x yüklersek sorun ortadan kalkıyor. şimdi gelelim direct 9x yüklersek 10xe ne olur hiç bir şey olmaz ikisinide kullanabilir olursun çünkü direct 9x le 10 x in tabanları farklı yazılmıştır. böylece vista hem xpye uyumlu oyun ve programları hemde vistaya uyumlu oyun ve programları sorunsuz açmaktadır.

link vereyim hemen indirin

system32nin içine kurulacak

aLıntıdır

DOWNLOAD

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
Tmm atlim guzel yapmissinda bu DirectX 9 yukledim ben we
olmadi bilmiyorum neden bi fikrin war mi :D ?

vista da bulunan 10 9 un bir üst versiyonu olmadığı için rahatlıkla kurabilirsiniz fakat senin de dediğin gibi bazı oyunlar açılmıyor.Acaba oyunun exe dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı denesen nasıl olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.