Visual Basicde Yaptığım Araba Yarışı Programım Serial Kontrolüde vardır. Daha Yeniyim

karbon1

Üye
17 Haz 2009
79
0
Sanane
Üyelik adınız : Karbon1

Programın ismi : Araba Yarışı

Programın sürümü : 1.0

Kullanılan programlama dili : VB6

Açıklama : İlk Programım Vb6 da yaptım Kendimi Geliştirmeye Çalışıyorum.

Programın ekran görüntüsü : Girişte Bir Resim:
TEST.png

Programın İndirme Linki:İndirmek İçin Tıklayınız.

Son düzenleme:

LyVio

Uzman üye
30 Ağu 2010
1,369
1
Andromeda
Konunuzu lütfen şablona göre düzenleyin.

Şablon ;

Başlık : Konu ile ilgili başlık (Baknız,En güzel Program,süper program gibi kesinlikle olmayacak.)

+ Üyelik adınız : cebir

+ Programın ismi : Hesap Makinası

+ Programın sürümü : 2.1

+ Kullanılan programlama dili : Delphi

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: https://tik.lat/8jciS

+ Açıklama : İlk versiyona ek olarak integral alma özelliği de ilave edilmiştir.

+ Programın ekran görüntüsü : (Tercih: 640x480)

+ Programın İndirme Linki

Ayrıca virüs total sonuçlarınıda eklemeyi ihmal etmeyin.

Ellerinize sağlık.

onat1998

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
336
0
Tamam belki ar-ge lik değildir ama emeğe saygı.Adamın ilk programıymış birazcık destek olun.

karbon1

Üye
17 Haz 2009
79
0
Sanane
Seriali vermişim tabi kırarsın arkadaş normalde gizlemiştim ben onu vermesem kıramassın. koltuğun altına soktum normalde kodu gizli yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.