VMAdventures 1 Crackme Videolu Çözüm

Napcaz

Anka Team Senior
28 Nis 2019
759
734
Cudi
Selam, yeni bir crackme videosu ile sizlerleyim. Bu videolar giderek uzamaya başladı bende anlamadım, umarım fazla lakırtı ettiğim için değil içeriğin komplex olması ile alakalı bir uzama payı oluşuyordur. Değerli eleştirilerinizi bekliyorum. Keyifli seyirler, selametle kalın.

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
Elinize sağlık hocam. Videolarınızı takip ediyorum. Bana çok şey katıyor.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,564
837
Semerkant
Elinize sağlık :) Uzaması önemli değil diye düşünüyorum ben izlemekten sıkılmam. Ama kısaltma tarzı veya videoyu sonradan çekme olabilir tabii ki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.