Vps de kullanabilecegim en iyi doss programları nelerdir

Sedatsincar

Yeni üye
15 Tem 2020
26
1
çok güçlü bir sanal pc var interneti baya hizli ama kali kinux falan kuramıyorum çünkü kurabilmem için flash belleğe yazdirmam gerekiyor ama pc elimde olmadığı için flash bellek takamıyorum sanal makineyede kuramıyorum ondada hata var kısaca linux kuramiyorum peki linux olmadan hangi programlar ile doss saldırısı yapabilirim

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
937
11
737
saldıracağın hedefe göre değişir. eğer ev interneti kullanan birisini düşürmek istiyorsan multi proxy vs. gerekmeyecektir, daha kolay olur. Eğer bir websitesi düşecekse, cloudflare yoksa yine proxy'lere gerek olmaz, direkt ip'ye vurursun. eğer cloudflare varsa birsürü proxy bulup, cloudflare-bypass özelliği olan bir ddos tool'u kullanarak vurman gerekir

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
10
1,995
Gereken Yerde
Githubdan dos tool araçları denenebilir veya daha etkili olan ddos yöntemi kullanılabilir sağlam bir araç bulup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.