WEB Crack Me V4!

fantesih

Katılımcı Üye
18 Haz 2014
447
3
Bugünkü Son Crack Me dir.

Bu sonucu ekrana getirmeniz gerekiyor
XPXrL5.png

Link: Crack Me V4

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
Kodlarını inceledim de bir şey yok

Kod:
<html>
<head>
<title>Crack Me V4</title>

</head>
<body oncontextmenu="return false;">
<center>
<h3>V3'ü özledin mi?</h3>
Double Click
<div id="soldasabit" style="position: absolute; left: 0px; top: 600px; z-index: 1;">Bizimle savaşırsan sadece kan kaybedersin! </div>
<div style="width: 80px; height: 20px;z-index:9999;
position:fixed;
_position:absolute;
bottom:0px;
right:0px;
clip:rect(0 100 85 0);
_top:expression(********.********Element.scrollTop +********.********Element.clientHeight-this.clientHeight);
_left:expression(********.********Element.scrollLe ft + ********.********Element.clientWidth - offsetWidth);
}" 
        ondblclick="********.getElementById('div1').style.display = 'block';">
   <div id="div1" style="display: none;">
   <form action="" method="POST">
<input type="password" name="dogrula" ></div>
</div>
</body>
</html>

fantesih

Katılımcı Üye
18 Haz 2014
447
3
Kodlarını inceledim de bir şey yok

Kod:
<html>
<head>
<title>Crack Me V4</title>

</head>
<body oncontextmenu="return false;">
<center>
<h3>V3'ü özledin mi?</h3>
Double Click
<div id="soldasabit" style="position: absolute; left: 0px; top: 600px; z-index: 1;">Bizimle savaşırsan sadece kan kaybedersin! </div>
<div style="width: 80px; height: 20px;z-index:9999;
position:fixed;
_position:absolute;
bottom:0px;
right:0px;
clip:rect(0 100 85 0);
_top:expression(********.********Element.scrollTop +********.********Element.clientHeight-this.clientHeight);
_left:expression(********.********Element.scrollLe ft + ********.********Element.clientWidth - offsetWidth);
}" 
        ondblclick="********.getElementById('div1').style.display = 'block';">
   <div id="div1" style="display: none;">
   <form action="" method="POST">
<input type="password" name="dogrula" ></div>
</div>
</body>
</html>
herşey kod değildir :D :D

OniOz

Üye
14 Mar 2017
246
0
Satan no ie
paneli buldum gizlemiş bi de seni seni :D ama o zaten kolay kısmı olsa gerek çünkü şifreyi bulmak biraz zorluyor hala uğraşıyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.