Web Hack için Hangi Linux Sürümünü Tercih Etmeliyim [Shell için]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Biraz araştırınca shell olayını windows üzerinden yapmak imkansız olduğunu öğrendim. Hangi Linux sürümü üzerinde daha verimli sonuçlar alabilirim. Biraz da Linux kodlarını biliyorum.

nebula55

Üye
17 Tem 2009
220
0
bt

hertürlü hack için backtrack ama kurulu işletim sistemi olarak en iyi pardus size önerim pardusu kurun bt yide flash belleğe yada cd ye atın

ghost_rider42

Yeni üye
27 Mar 2009
44
0
evet bend kuracağım ama bilmediğim bi nokta var pardus dosya sistemi olarak ne kullanıyor ben vista kullanıyorum ve ntfs bunun yanına pardusu kuracağım hdd yarısını fat mı cevirmeliyim linux fat istiyor onun gibimi?

Son düzenleme:

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
evet bend kuracağım ama bilmediğim bi nokta var pardus dosya sistemi olarak ne kullanıyor ben vista kullanıyorum ve ntfs bunun yanına pardusu kuracağım hdd yarısını fat mı cevirmeliyim linux fat istiyor onun gibimi?

linux fat dosya sistemi kullanmıyor....pardusun kernel i linuxun aynısı zaten ...linux ext 2 ve ext 3 dosya sistemini kullanıyor...pardus te ext dosya sistemini kullanıyor.....tercih yapmanıza gerek yok zaten....harddiskin bi bölümüne vista diğerine pardus kurabilirsiniz.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.